Nowy serial ze świata The Walking Dead w 2020 roku!

Uniwersum, jakim jest „The Walking Dead” z każdym rokiem coraz mocniej się rozrasta. Liczący 9 sezonów serial matka oraz towarzyszący mu spin-off w postaci „Fear The Walking Dead” to nie koniec! AMC właśnie zapowiedziała nową produkcję, której 10-odcinkowy pierwszy sezon mamy otrzymać już w przyszłym roku!

Do tej pory niewiele informacji pojawiło się o nowym spin-offie serii. Jedyne co wiemy, to szczątkowa fabuła serialu :

„Historia opowie o dwóch młodych protagonistkach i skupi się na pierwszym pokoleniu, które dojrzewało w świecie apokalipsy, jakim go znamy. Niektórzy staną się bohaterami, inni złoczyńcami. Ostatecznie, wszyscy zostaną na zawsze odmienieni. Dojrzali i trwający w swoich tożsamościach, dobrzy i źli.”

Za serial odpowiadać ma Scott M. Gimple wraz ze scenarzystą „The Walking Dead” – Mattem Negretem. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale już teraz możemy zacierać ręce na nowych bohaterów w świecie opanowanym przez żywe trupy.

Niecierpliwi fani już w czerwcu doczekają się zmagań bohaterów „Fear The Walking Dead” w piątym sezonie, a na kolejny sezon „The Walking Dead przyjdzie czekać do października. Co więcej wciąż oczekujemy zapowiedzianych trzech pełnometrażowych filmów o Ricku Grimesie, w których dowiemy się co spotkało bohatera po rzekomej śmierci.

 

Na którą produkcję czekacie najbardziej?

Sprawdż także:

Serial z uniwersum Z Nation już niebawem na Netflixie!

The Walking Dead dostępne na Netflixie!

Fear The Walking Dead (Sezon 4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *