O MNIE

Z nadzieją oczekujecie natarcia żywych trupów? Nie brzydzą Was walające się wszędzie flaki i hektolitry krwi? W takim razie trafiliście w dobre miejsce!

Iminfected.pl to portal skupiający się głównie wokół zombie. Na stronie zobaczycie recenzje książek, filmów i gier, wiele ciekawostek ze świata zombie, konkursy z ciekawymi nagrodami i o wiele więcej!

Czy jesteście gotowi na prawdziwą apokalipsę zombie? Daj się zainfekować już teraz!

Łukasz Rzadkowski – Bloger, recenzent, muzyk, a przede wszystkim wielki pasjonat motywu żywych trupów w popkulturze. Kolekcjoner wszystkiego, co związane jest z tą tematyką – od książek i komiksów, poprzez filmy, gry, figurki, na dziwnych rzeczach kończąc. Założyciel portalu iminfected.pl – największego portalu o zombie w Polsce. Z zawodu krupier w kasynie, który nie boi się niczego, co dziwne i niekonwencjonalne. Prywatnie basista i perkusista grający muzykę zbyt ciężką dla większości społeczeństwa oraz czciciel swoich dwóch wyjątkowych kotów. Urodzony w Halloween i to w roku powstania Martwicy Mózgu Petera Jacksona , co już samo mówi za siebie.

W roku 2021, nakładem Wydawnictwa IX, światło dzienne ujrzała moja debiutancka książka Leksykon żywej śmierci – pierwsza w Polsce książka, która w pełni przybliża postać żywego trupa w kinematografii na przestrzeni lat.

Książka do kupienia TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark