Dead Rising 4 już w sprzedaży!

Dokładnie 06.12.2016 roku premierę miała najnowsza odsłona serii Dead Rising! To już 4 część, w której wcielamy się w znanego z pierwszej części Franka Westa!Seria od Capcomu, to kolejna pozycja w historii firmy opowiadająca o zombie. Znana ze swojej brutalności gra, ponownie otworzy nam drogę do efektownej eliminacji hord żywych trupów, do której będziemy mogli użyć najróżniejszych rzeczy będących pod ręką. Z resztą sami zobaczcie zwiastun gry:

Co tym razem będzie na nas czekać?

Akcja gry toczy się w trakcie Bożego Narodzenia. Wcielamy się w znanego z pierwszej części fotografa imieniem Frank West, który powraca do miasteczka Willamette w stanie Kolorado. Szesnaście lat wcześniej przeżył on kilka przerażających dni w opanowanym przez zombiaki lokalnym centrum handlowym. Teraz historia zatacza koło i to samo miejsce ponownie staje się siedliskiem żywych trupów. Frank musi znaleźć sposób na przetrwanie kilku dni, dopóki nie przybędzie pomoc, oraz odkryć, co lub kto stoi za powtórnym wybuchem zarazy.

dead-rising-frank-west

Czy czekać będzie na nas coś nowego? Oczywiście 😉

Frank może korzystać z wyposażonego w ciężkie uzbrojenie egzoszkieletu, zapewniającego nadludzką siłę, dzięki czemu potrafi wyrywać fragmenty otoczenia i wykorzystać je w walce. Ponadto do pokonania są dwa nowe gatunki zombie. Pierwszym z nich jest Fresh, czyli ofiary wyjątkowo agresywnej wersji wirusa, które przeobrażają się na naszych oczach i są znacznie szybsze oraz sprytniejsze niż typowe martwaki. Z kolei żywe trupy typu Evo dysponują zwiększoną siłą i mobilnością, a podczas walki zachowują się jak drapieżniki na polowaniu.

Oczywiście poza kampanią dla jednego gracza mamy do dyspozycji opcję kooperacji, w której będą mogli uczestniczyć jednocześnie czterej gracze, co powinno nieco urozmaicić grę 😉

dead-rising-4-banner

 

Chętni na zapoznanie się z nową odsłoną serii, czy raczej odpuszczacie sobie tytuł?

 

Źródło informacji: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=31506

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark