Już dzisiaj premiera Achromatopsji – najnowszej powieści ze świata Uniwersum Metro 2033!

Właśnie dzisiaj do księgarń trafiła najnowsza powieść ze świata Uniwersum Metro 2033 – Achromatopsja autorstwa Artura Chmielewskiego!

Poznaliśmy zrujnowany Kraków, a następnie Wrocław. W końcu przyszedł czas na Warszawę! Już od dzisiaj możecie zapoznać się z wizją postapokaliptycznej stolicy Polski w wykonaniu autora, a tymczasem zobaczcie co do powiedzenia ma Wydawnictwo Insignis:

 

“„Achromatopsja” Artura Chmielewskiego – najnowsza powieść z Uniwersum Metro 2033 już w księgarniach!

Uniwersum.Metro.2033.Achromatopsja.3D

Już dziś premiera najnowszej powieści z Uniwersum Metro 2033. Do grona polskich autorów, obok Pawła Majki i Roberta J. Szmidta, dołącza Artur Chmielewski – rodowity warszawianin, dziennikarz, fotoreporter i twórca kilkudziesięciu reportaży publikowanych na łamach ogólnopolskich tygodników.

Artur Chmielewski w „Achromatopsji” zabiera czytelników do Warszawy roku 2033. Odkąd powieści ze świata wykreowanego przez Dmitrija Glukhovsky’ego, zaczęły się pojawiać w Polsce, stolica była jedną z najbardziej wyczekiwanych lokalizacji.

„Od dwudziestu lat życie jest nieustanną licytacją, w której los wciąż niestrudzenie podbija stawkę pochłaniającego wszystko codziennego koszmaru. Jednak tu, w ciemnych tunelach warszawskiego metra, udaje nam się przynajmniej utrzymać pozory normalności. I choć wiem, że to już koniec naszego świata, to rozłożony na raty jest łatwiejszy do zaakceptowania – oswojony i znajomy”.

Skłócone stacje metra wysyłają wspólną ekspedycję, która ma przynieść ocalenie wymierającej powoli społeczności. Nadzieja na ratunek jest całkiem realna i budzi powszechny entuzjazm. Jednak rzeczywistość czasami odstaje od wyobrażeń, a ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają.

 

Dmitry Glukhovsky o „Achromatopsji”:

Wiem, że fani od dawna czekali na warszawską powieść Uniwersum Metro 2033… I oto jest! Za sprawą Artura Chmielewskiego trafia w Wasze ręce „Achromatopsja”. I wbrew znaczeniu tytułu wcale nie jest pozbawiona kolorytu! Przeciwnie: trzyma w napięciu i zaskakuje. Dobra robota!

 

Zapraszamy na spacer z Arturem Chmielewskim po Warszawie szlakiem „Achromatopsji”:

 

 

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW POWIEŚCI: http://iminfected.pl/dostepne-fragmenty-nowej-powiesci-ze-swiata-uniwersum-metro-2033/

ZAMÓW: http://bit.ly/kup-m2033-warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark