Już dzisiaj premiera kolejnej powieści w świecie Uniwersum Metro 2033!

Pierwszy tom autorstwa Denisa Szabołowa przyjął się wśród fanów bardzo dobrze, a już dzisiaj premiera tomu drugiego!

Jesteście ciekawi jak potoczyły się dalsze losy bohaterów Prawa Do Użycia Siły? Już dzisiaj możecie nabyć kontynuację, w której dowiecie się co przydarzyło się Danile i jego towarzyszom broni!

Parę słów od Wydawnictwa Insignis:

Prawo.Do.Życia.3D

“Już dziś premiera najnowszej książki z serii Uniwersum Metro 2033 – Prawo do życia – Denisa Szabałowa.

Historia ludzkości to niekończące się wojny. Walka o przeżycie, o środki, o niepodległość, za wiarę, o ideały…

Gdzie tu miejsce na przykazanie miłości, na humanizm?! Chcesz żyć? Zabij i zabierz. Oto cała filozofia. Przecież prawo do życia zawsze idzie w parze z prawem do użycia siły.

Daniła Dobrynin i jego towarzysze broni dobrze wiedzą, że jeśli nie wezmą szturmem składu Rosrezerwy, ich rodzinny Schron wcześniej czy później przemieni się w cmentarzysko. Oni po prostu chcą żyć, i to ich prawo – prawo do życia.

Prawo do życia to kontynuacja książki Denisa Szabałowa Prawo do użycia siły. Ta trzymająca w napięciu, wartka i realistyczna do bólu powieść wyszła spod pióra człowieka, który wie prawie wszystko o broni, survivalu i sztukach walki. Ale nie obawiajcie się – Szabałow nie stworzył kolejnego poradnika przetrwania! Owszem, zebraną wiedzą podkręcił akcję, nadając jej przy tym sznyt autentyzmu, ale nie omieszkał także podzielić się z czytelnikami swoimi refleksjami i filozofią życiową. Prawo do użycia siły było bestsellerem. Wygląda na to, że Szabałow zgromadził prawdziwą armię fanów.”

Dmitry Glukhovsky

Przypominamy, że trwa IV edycja konkursu na fan fiction Uniwersum Metro 2033. Zwycięskie opowiadania zostaną opublikowane w formie elektronicznej jak i drukowanej. Zachęcamy do udziału, więcej szczegółów na stronie www.metro2033.pl”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark