Już w przyszłym miesiącu premiera kolejnego sezonu gry z serii The Walking Dead od Telltale Games!

Świat The Walking Dead jest tak olbrzymi, że doczekał się odsłony niemal na każdym gruncie, a dokładnie 20.12.2016 będzie premiera trzeciego sezonu gry od Telltale Games “The Walking Dead – A New Frontier”!

Seria gier video ze świata TWD (poza średnio przyjętym The Walking Dead: Survival Instinct) doczekała się już dwóch sezonów, a dokładnie w przyszłym miesiącu (20.12) będzie premiera trzeciego również od Telltale Games! Ciekawi co tym razem czeka Clementine? Zobaczcie zwiastun!

Akcja trzeciego sezonu będzie się rozgrywać 4 lata po wydarzeniach z poprzedniej części i będzie jednocześnie kontynuacją, jak również początkiem zupełnie nowej historii. W grze będziemy mieć możliwość poruszać się dwójką bohaterów. Pierwszą będzie znana z poprzednich części Clementine już jako nastolatka, a drugim, nowym bohaterem, będzie Javier. Niestety nie będziemy mieć swobodnego wyboru pomiędzy obiema postaciami.

Jak mówi sam dyrektor generalny Telltale Games – Kevin Bruner:

A New Frontier będzie wstrząsającym i strasznym dramatem, który pokaże, co oznacza przetrwanie w świecie zniszczonym przez nieumarłych. Zobaczymy naszych bohaterów stawiających czoła nowym zasadom porządku i sprawiedliwości na odzyskanych ziemiach.

the-walking-dead-a-new-frontier-banner

Ci z Was, którzy grali w poprzednie oba sezonu niech pamiętają, że podjęte decyzję będą mieć znaczenie i tym razem 😉

Lubicie tą odsłonę serii, czy raczej nie przypadła Wam do gustu?

 

Dla zainteresowanych recenzja sezonu pierwszego (klik) oraz drugiego (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark