Kolejna postać z The Walking Dead trafia do obsady Fear The Walking Dead!

Zamieszanie wywołane stworzeniem crossoveru seriali The Walking Dead oraz Fear The Walking Dead było niemałe. Przejście Morgana do obsady spin-offu serialu o Ricku i reszcie było ciekawym i zdecydowanie dobrym pomysłem. Teraz twórcy ujawnili kolejną postać, którą będziemy mogli zobaczyć w 5 sezonie Fear The Walking Dead!

9 sezon The Walking Dead oraz 4 Fear The Walking Dead rozpoczął zupełnie nowy rozdział w historii obu seriali. W przypadku The Walking Dead było to znaczny skok w czasie oraz odejście aktora Andrew Lincolna (wcielającego się w postać Ricka) z obsady TWD natomiast w przypadku Fear The Walking Dead było to dołączenie do ekipy Lennie Jamesa (aktora wcielającego się w postać Morgana). Teraz kolejnym bohaterem, którego ujrzymy w piątym sezonie Fear The Walking Dead będzie… Dwight!

Z postacią Dwighta (w którego wciela się aktor Austin Amelio) po raz ostatni widzimy się w 8 sezonie, kiedy to Daryl daruje mu życie wypędzając go i skazując na samotną wędrówkę. Jego dalsze losy nie są znane, ale jak widać nie żegnamy się z tą postacią na zawsze bowiem spotkamy go już w 5 sezonie serialu Fear The Walking Dead, którego premiera jeszcze nie jest znana.

Jaką rolę odegra? Będzie jedną z kluczowych postaci tak jak to było w przypadku Morgana? Tego nie wiemy, ale już zacieram ręce na myśl o ujrzenia Dwighta w nowych przygodach bohaterów Fear The Walking Dead!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark