Konkurs z “Prawem do Życia” wraz z fragmentem książki!

Nie jest tajemnicą, że nowa książka z serii Uniwersum Metro 2033 już niebawem zawita do księgarni. Nim to się stanie, czeka na was fragment książki na pobudzenie apetytu wraz z konkursem!

Parę słów od Wydawnictwa Insignis:

Nowy konkurs wydawnictwa Insignis! Przeczytaj fragment nowej książki, nakręć filmik i wygraj kamerę GoPro Hero+ LCD Full HD!

Prawo.Do.Życia.Konkurs.Insignis

Już 31 sierpnia do księgarń trafi powieść „Prawo do życia” Denisa Szabałowa, kontynuacja bestsellerowego „Prawa do użycia siły”. Fani Uniwersum Metro 2033 i miłośnicy militariów z niecierpliwością czekają, by powrócić do świata pełnego mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk oraz poznać dalsze losy Daniły Dobrynina. Autor – pasjonat wojskowości – i tym razem postawił na stuprocentowy realizm przejawiający się w języku, taktyce oraz sprzęcie, którego używają bohaterowie, walcząc o prawo do życia.

Już dzisiaj przeczytaj początek znakomitej powieści Denisa Szabałowa. Zapraszamy do lektury całego pierwszego rozdziału pod linkiem: https://issuu.com/insignis/docs/ds_pdz_pl_issuu/1.

Z okazji premiery powieści Szabałowa wydawnictwo Insignis ogłosiło wyjątkowy konkurs!

Stwórzcie filmik (minimum 3-minutowy), którego motywem przewodnim będzie powrót stalkera do domu, i prześlijcie plik lub link do filmu na kanale YouTube na adres: redakcja@metro2033.pl. Źródłem inspiracji może być dla was prolog oraz pierwszy rozdział powieści „Prawo do życia”, dostępny do przeczytania i pobrania tutaj: https://issuu.com/insignis/docs/ds_pdz_pl_issuu/1.

Autor najciekawszego filmiku otrzyma kamerę GoPro Hero+ LCD Full HD o wartości 845,99 zł. Wydawnictwo przyzna również 5 nagród pocieszenia w postaci egzemplarzy „Prawa do życia” Denisa Szabałowa.

Nagrania konkursowe można przesyłać do 29 sierpnia. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem http://bit.ly/2aOdryi”

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark