Nadchodzi nowa gra na komórki ze świata The Walking Dead!

Miłośnicy świata Żywych Trupów będą zachwyceni, bowiem do znanych gier z tego uniwersum dołącza kolejny tytuł – “The Walking Dead. March to War, który swoją premierą ma mieć jeszcze w tym roku!

The.Walking.Dead.March.To.War.1

Jeżeli graliście w gry “The Walking Dead: No Man’s Land oraz “The Walking Dead: Road To Survival, to nowa gra strategiczna od studia Disruptor Beam – “The Walking Dead: March to War – na pewno Wam się spodoba!

Co o niej wiemy?

Na pewno historia będzie dziać się w uniwersum Żywych Trupów, bazując na komiksie, a nie serialu. Akcja toczyć się będzie nieopodal Waszyngtonu, a czas akcji jest bliżej nieokreślony (na pewno zaczyna się już po wybuchu apokalipsy).

The.Walking.Dead.March.To.War.2

Gracz w swoje posiadanie otrzyma obóz ocalałych, który będzie musiał rozbudowywać, wypełniać bieżące misje, a także troszczyć się o jego mieszkańców zapewniając im surowce. Jak w poprzednich grach z tego świata, tak i teraz ważnym elementem będzie werbowanie nowych ludzi do swojego obozu. Każda postać posiada unikalne zdolności, które będziemy mogli rozwijać oraz własną historię.

Werbowanie nowych ludzi i szkolenie ich będzie niezwykle ważne, bowiem każda śmierć będzie ostateczna – nie będzie można wskrzesić kogoś, kto umarł podczas misji!

The.Walking.Dead.March.To.War.3

March to War przede wszystkim stawia na tryb multiplayer. Oznacza to, że będziemy musieli współpracować z innymi graczami dla własnego dobra. Często wykonywanie misji samodzielnie będzie niemożliwe.

Gra dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. W obu przypadkach gra będzie darmowa z dostępnymi mikropłatnościami.

The.Walking.Dead.March.To.War.4

 

Tak prezentuje się gameplay z gry:

Planowana data premiery: grudzień 2017

 

Czekacie na grę, czy odpuszczacie sobie tytuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark