Nowa Polska powieść w świecie Uniwersum Metro 2033!

Wiemy już, że pierwszą polską powieścią w świecie Metra 2033 była książka Pawła Majki “Dzielnica Obiecana”, a już 9 listopada wychodzi kolejny tom w postapokaliptycznym Krakowie – “Człowiek Obiecany”!Dokładnie 9 listopada będziemy mieli okazję wrócić do zniszczonego Krakowa i jego nielicznych ocalałych! Ciekawi co nas teraz czeka?

A oto i parę słów od Wydawnictwa Insignis:

Kraków 2033. Zapraszamy ponownie.

Paweł Majka, dwukrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, powraca do Uniwersum Metra 2033, by swoją nieokiełznaną wyobraźnią uchylić kolejne zasłony skrywające Kraków A.D. 2033.

Premiera najnowszej książki z serii Uniwersum Metro 2033 już 9.11. Posłuchaj fragmentów najnowszej powieści Pawła Majki „Człowiek obiecany” już dzisiaj w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

  1. Fragment 1: https://youtu.be/mcDusYvSlfw
  2. Fragment 2: https://youtu.be/3bQXOHQLvV8

Horda jednomyślnych pod wodzą Króla dokończyła dzieła Pożogi. Zabrała ze sobą i poprowadziła ku zagładzie większość z tych, którym udało się przetrwać pierwszy kataklizm. Nowa Huta opustoszała: upadła Federacja i Muzeum. Kombinat poniósł ogromne straty, a ze wschodu, z radioaktywnej pustyni ciągną nowe przerażające formy życia. Jedyną nadzieją jest nienarodzone dziecko Króla i Ewy – za wszelką cenę należy je sprowadzić do Kombinatu. Chętnych by posiąść dziecko jest jednak więcej, a najpotężniejsza z nich wydaje się istota, która zamieszkała pod Wawelem.”

 

Czekacie na nowe Polskie Uniwersum Metro 2033? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark