Powstaje film o epidemii koronawirusowych zombie!

Z całego świata napływają informację o przerwanych pracach na planach zdjęciowych do filmów i seriali, nie wspominając o innych wydarzeniach, które zostały przeniesione lub odwołane. Są jednak ludzie, którym obecna sytuacja w kraju może przynieść spory zysk. Do tego grona można zaliczyć twórców nowo powstałego filmu o zombie „Corona zombies”!

Czego można spodziewać się po filmie, który tworzony jest w iście ekspresowym tempie? Na pewno niewiele… Niszowe studio Full Moon Pictures postanowiło wykorzystać pandemię na świecie na własną korzyść. Do tej pory informacji o produkcji nie ma zbyt wiele, znany jest wyłącznie plakat oraz szczątkowe informacje o fabule.

Produkcja będzie opowiadać o nieudolności rządu wobec zaistniałej sytuacji oraz o bogaczach, którzy swój majątek mają wykorzystać w obronie przed hordami zombie i schronieniu się przed wirusem. Podobno ma być także wyśmiewana postawa obywateli, którzy m.in wykupują całe zapasy papieru toaletowego (!).

Premiera filmu przewidziana jest na 10 kwietnia i będzie dostępny na serwisie streamingowym wytwórni, oraz w Amazon Prime (w USA). Niewykluczone, że twórcy udostępnią również film na kanale Youtube.

 

Sprawdź takę:

#19 TOP5 Najgłupszych Tytułów Filmów o Zombie!

Co o zombie obejrzymy na platformie Netflix?

Z Nation (Sezon 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark