Powstanie kontynuacja oryginalnej Nocy Żywych Trupów!

Choć mogłoby się to wydawać absurdalne, informacja o stworzeniu kontynuacji została oficjalnie potwierdzona. Niedawno film “Noc Żywych Trupów” obchodził swoje 50-leci, a teraz Live Dead Media ogłosiło, że powstanie sequel!

O samym filmie na ten moment wiemy niewiele. To czy będzie to bezpośrednia kontynuacja lub zupełnie inna opowieść w tym samym świecie jest wielką niewiadomą. Pewnym jest, że do produkcji filmu zaangażowani zostaną oryginalni scenarzyści i producenci z pierwszego filmu Romero. Oto i wypowiedź Live Dead Media o powstającej produkcji:

Noc żywych trupów po raz pierwszy sprowadziła zombie na srebrny ekran w 1968 roku. Świat był nieprzygotowany na Zombie, co zaowocowało przełomowym i komercyjnym sukcesem. Pozostaje jednym z najbardziej wpływowych i szanowanych horrorów wszechczasów. Napisany przez Johna A. Russo i wyreżyserowany przez George’a A. Romero, “Night of the Living Dead” stworzył fundament dla pięciu filmów “Return of the Living Dead”, oraz słynny slogan “More Brains!”.. Ponadto film “Night of the Living Dead” jest nie tylko uznawany za prekursora pokolenia filmów o zombie, ale wszystkich współczesnych horrorów. 

Film ma nosić tytuł “Night of the Living Dead II” i jego premiera przewidziana jest na rok 2019.

Nie jestem do końca przekonany, czy to dobry pomysł, ale jestem niezwykle ciekawy co z tego wyjdzie. A Wy jak odnosicie się do tego pomysłu?

 

źródło: https://efantastyka.pl/news-trupy-powracaj?fbclid=IwAR0TI8B2fqaTL8IL52PU9GdQxVxTIx-vAJdnnjDeUKp1EfZrErFzEc4LdSY

Sprawdź także:

Noc Żywych Trupów (1990)

Noc Żywych Trupów 3D (2006)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark