Run or Death – bieg zombi w Warszawie!

“Ludzkość przegrała walkę z martwą zarazą. Wiele lat temu umarli powstali, pogrzebując nadzieję żywych na lepsze jutro. Cywilizacja jaką znaliśmy upadła. Kiedyś tętniące życiem ogromne miasta, teraz są symbolem przeminiętej c02hwały ludzkiego gatunku. To one upadły pierwsze. Po ich podbiciu, hordy umarłych ruszyły w tryumfalny, cichy marsz. Bez oporu. Nie ma już państw, nie ma wojska, ani policji. Została tylko walka o przetrwanie…”

Run.or.Death

Tak właśnie twórcy nowej zabawy w Warszawie – Run or Death – próbują zbudować klimat, który znany jest wszystkim fanom żywych trupów.  Zdążyliście to poczuć? Ja tak!

“Przebiegnij pierwszą ze specjalnie przygotowanych przez nas tras. Otrzymasz od nas cztery szarfy przypięte do pasa, które symbolizują cztery życia. Od momentu startu w Lesie Trupów możesz liczyć tylko na siebie!”

Run.or.Death.2

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się już 29.10 tego roku! Wszystko ma mieć miejsce w Warszawie przy ulicy Chlubnej 1A. Trasa podzielona jest na sześć stref, a łączny dystans mierzy 5,4km! W zabawie będziemy mogli wcielić się w żywych, próbujących pokonać całą trasę mając jedynie 4 życia (których odzwierciedleniem są 4 szarfy zamontowane na specjalnym pasku) lub wybrać drogę nieumarłych i zrobić wszystko, by pozbawić resztki nadziei tych, którzy przetrwali.

Run.or.Death.Mapa

Zapisy zostaną otwarte 10 sierpnia!

A Ty? Po której stronie staniesz?

 

Dalsza część prologu, wszystkie zasady, mapy i dokładne informację, znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.runordeath.pl
Możecie również zaznaczyć swój udział na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1137252816339090/

Polecam również śledzić oficjalny FP wydarzenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark