Specjalne wydanie trylogii Metra 2033!

Każdy fan literatury o tematyce postapokaliptycznej zna serię od Dmitrjia Glukhovskiego, a Wydawnictwo Insignis specjalnie na święta przygotowało wydanie całej trylogii w jednym tomie!Oto co ma do powiedzenia na ten temat Wydawnictwo:

 

“Kultowa trylogia Dmitrija Glukhovsky’ego teraz dostępna w wyjątkowym wydaniu!

„Metro 2033”, literacki debiut Dmitija Glukhovsky’ego, odbiło się szerokim echem wśród wielbicieli literatury postapokaliptycznej w Polsce i na świecie. Przerażającą a zarazem fascynującą wizję ludzkości po zagładzie nuklearnej autor rozwijał w kolejnych powieściach: w „Metrze 2034” i „Metrze 2035”. Wśród miłośników nurtu postapokaliptycznego trylogia Glukhovsky’ego jest już pozycją kultową, a dzięki przełamywaniu schematów, stanowi interesującą propozycję dla wszystkich wielbicieli dobrej literatury.

trylogia-metro-2033-3dZ okazji świąt Bożego Narodzenia wydawnictwo Insignis przygotowało nie lada gratkę: limitowane jednotomowe wydanie trylogii Glukhovsky’ego w oprawie graficznej Ilji Jackiewicza. To unikatowe wydanie w przystępnej cenie może być doskonałym prezentem zarówno dla wielbicieli twórczości Glukohvsky’ego czy literatury postapokaliptycznej w ogóle, jak i dla osób, które do tej pory nie miały okazji wkroczyć w mroczny świat moskiewskiego metra.

 

Limitowane jednotomowe wydanie trylogii „Metro 2033 2034 2035” można znaleźć w salonach Empik-u na terenie całego kraju.

Zamów: http://bit.ly/kup-trylogie-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark