Warszawskie Targi Fantastyki, już za 2 tygodnie!

Cykliczna impreza Warszawskich Targów Fantastyki, na stałe zakorzeniła się w życiu stolicy, którą chętnie odwiedzają setki gości. Kolejna edycja odbędzie się już 18-19 września, na której, jak zawsze, nie zabraknie ciekawych wystawców oraz atrakcji!

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będzie okazja uzupełnić swoje zbiory, we wszelakie fantastyczne dobra, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Warszawskie Targi Fantastyki, potocznie zwane WTFami, to wspaniałe miejsce, pełne znakomitych ludzi, wystawców i gości! Już teraz swój udział potwierdzili takie osoby, jak: Michał Gołkowski, Tomasz Kaczmarek, Tomasz Kozioł, Magdalena Kucenty, Paweł Majka, Katarzyna Berenika Miszczuk, Krzysztof Piersa, Andrzej Pilipiuk, Jagna Rolska, Arkady Saulski, Bartłomiej Sztobryn, Dominika Tarczoń, Dominika Węcławek.

Na miejscu znajdziecie wszystko: od książek i kosmetyków, po ubrania i zabawki, na własnoręcznie wykonanych dziełach z drewna, skóry, filcu, metalu czy szkła.

Z przyczyn pandemicznych, na imprezie zostanie wprowadzonych kilka zasad:

  • Wprowadzimy, dotyczący wszystkich bez wyjątku, obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego czasu jaki spędzicie na wydarzeniu,
  • Przeorganizowaliśmy ustawienie stoisk tak by łatwo było zachować dystans społeczny, tam gdzie uznaliśmy to za utrudnione wprowadzimy ruch jednokierunkowy,
  • Przy wejściu, w ramach powitania, czekać na Was będzie dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury,
  • Wszystkie drzwi ewakuacyjne prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową staną się WYJŚCIAMI – nie będzie można przez nie ponownie dostać się na teren imprezy. Jedyne WEJŚCIE znajdować się będzie na parterze budynku,
  • Zadbamy dodatkowo o czystość w toaletach oraz dezynfekcję najczęściej dotykanych przez Was powierzchni,
  • Winda osobowa znajdująca się wewnątrz terenu imprezy zostanie przeznaczona WYŁĄCZNIE do użytku przez osoby niepełnosprawne, rodziców z dziećmi w wózkach oraz Gości i obsługę.

Bilety dwudniowe, wraz z gadżetami, można nabyć wyłącznie w sklepie >TUTAJ<.
Bilety jednodniowe będą dostępne w trakcie imprezy w cenie: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy, poniżej 13 roku życia). Dzieci poniżej 7 roku życia nie potrzebują biletu.

Wszelkie dodatkowe informacje, takie jak godzinowy plan wydarzenia, dostępne są na:

WWW Targów: https://targifantastyki.pl
FP Targów: https://www.facebook.com/TargiFantastyki/
Strona Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/417056336286014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark