Wyniki konkursu Mikołajkowego!

Niedawno ogłosiłem konkurs Mikołajkowy z książkami z Uniwersum Metro 2033 i już teraz wiem kto wygrał, a zwycięzcy to:

Człowiek Obiecany – Marcin Maciński

(Pokazują, iż z jednej strony mamy szansę na przetrwanie. A z drugiej, że nawet w obliczu globalnej zagłady ludzie nie będą potrafili się zjednoczyć 🙂 Bolesne prawdy są najfajniejsze 🙂)

Prawo Do Życia: Piotr Karol

(Seria Uniwersum Metro 2033 jest genialna, ponieważ świetnie ukazuje jak ludzie cieszą się z małych znalezisk. Doceniają, każdą przydatną rzecz, która dziś może być uważana za śmieć. Zarazem metro uświadamia nam w jakim obecnie świecie żyjemy, w świecie czystego powietrza, żywności i ogólnego pokoju, w świecie, który przez ludzi żyjących po wielkiej zagładzie nazywany jest rajem. przykładem tego może być staruszek spotkany przez Artema na Kitaj-Gorodzie, który tęsknił, bardzo tęsknił za dawnym, ciasnym mieszkankiem, za kuchenką gazową, która mu przysporzyła wiele kłopotów i nie działała jak powinna. Seria Uniwersum Metro 2033 niesamowicie wciąga swoim genialnie wykreowanym klimatem, który wręcz dosłownie odczuwamy zanurzając się w biedę, rozpacz, ciężki klimat. Skłania do myślenia. Wielu pewnie czytając serię pomyśli że jeśli ludzie po apokalipsie cieszą się z tak drobnych rzeczy jak np. „brzo-skwi-nie” („Do światła”) to może warto pomyśleć o tych osobach, które dzisiaj nie mają z czego żyć.)

Wieża: iques

(uniwersum Metro 2033 przede wszystkim cenię za oryginalność i różnorodność historii postaci, klimatu, i miejsca akcji. Powieści te wyróżniają się także ilością tomów (choć liczba części oryginalnych- po rosyjsku jest niestety wiele więcej), która jest w stanie wypełnić nam mile wieczory :).)

 

Zwycięzcom gratuluję i proszę o kontakt z danymi do wysyłki poprzez FP strony, lub maila (kontakt@iminfected.pl), a wszystkim innym dziękuje za udział! W tym roku przewiduje jeszcze jeden konkurs, więc nie obawiajcie się, jeżeli jeszcze nic nie otrzymaliście. Będzie jeszcze szansa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark