Za tydzień ponownie zawitamy do Antymira!

Już w przyszłym tygodniu (01.06) swoją premierę będzie miał kolejny tom z cyklu Antymir, autorstwa Andrieja Lewickiego – “Wojna”!

Kolejna część przygód Garsteczki i Chemika zawita do księgarni już w dzień dziecka! Gotowi na to, co niezapomniany duet z Zony nawyprawia tym razem? Oto kilka słów o książce od Wydawnictwa Fabryka Słów:

“Już myśleli, że mają zwycięstwo w zasięgu ręki. Wiedźmak dostał się do Zagubionego Miasta, a oni deptali mi po piętach. Tylko skąd mieli wiedzieć, że miasto jest tylko nieistotnym punktem przerzutowym, a szaman wybiera się o wiele, wiele dalej? “Dalej” – czyli dokąd w ogóle? Czy może być coś jeszcze bardziej tajemniczego, zakazanego i nieznanego, niż owiane legendami centrum Sektora? Okazuje się, że tak. Były żołnierz Garsteczka, zabójca i najemnik Czerwony Kruk oraz uwięziony w ciele mutanta Chemik już wkrótce też to zrozumieją. Zrozumieją – ale nie pojmą. Bo czegoś TAKIEGO po prostu nie mogli się spodziewać.”

Pierwszy tom namieszał wśród fanów, a co nastąpi w drugim? Już niebawem się o tym przekonamy!

 

Kilka słów o autorze:

Andirej.LewickiAndriej Lewicki Swoje dzieciństwo spędził w Czarnobylu. Po Katastrofie zdarzało mu się wielokrotnie odwiedzać teren Zony, nocując w porzuconych wsiach i miasteczkach, ukrywając się od patrolującej Strefę ukraińskiej milicji. Właśnie to doświadczenie zaowocowało w trakcie pracy nad tworzeniem scenariuszy do  gry „S.T.A.L.K.E.R. – Zew Prypeci” i jego obecnej działalności w projekcie Survarium.

Pisarz chętnie sięga po książki Lema i Sienkiewicza, w międzyczasie oglądając filmy noir z lat ’40-’50 oraz słuchając czarnego bluesa i starego dobrego rocka.

Najlepiej czuje się w górach z laptopem i termosem kawy, pisząc kolejny rozdział następnej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark