Znamy postać, która połączy światy The Walking Dead z Fear The Walking Dead!

Jakiś czas temu twórca świata The Walking Dead – Robert Kirkman – ogłosił, że planuje crossover obu seriali ze stacji AMC traktujących o zombie. Powstało wiele różnych wersji, którymi fani cały czas zalewali wszelkie fora i grupy tematyczne, jednak teraz już wiemy która z postaci połączy oba seriale!

Pamiętacie wpis o planowanym crossoverze obu seriali? W końcu poznaliśmy odpowiedź kim jest tajemniczy jegomość, a okazuje się nim… Morgan! 

Nie wiemy czy odegra on znaczącą rolę w serialu Fear The Walking Dead, w którym się pojawi, ale na pewno jego obecność zostanie zauważone przez każdego fana. Przypomnijmy, że jest to jedna z kluczowych postaci serialu The Walking Dead – to właśnie Morgan jest pierwszą osobą, którą spotyka Rick na początku swojej historii w świecie opanowanym przez zombie.

Po sieci krąży już zdjęcie, które przedstawia pierwsze spotkanie aktora Lennie James’a z ekipą czwartego sezonu Fear The Walking Dead.

 

Teraz pojawia się jedno pytanie: Czy w takim razie Morgan zginie w The Walking Dead, by móc “przejść” do Fear The Walking Dead?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark