Aktorzy TWD odwiedzą Polskę!

Kto ogląda serial The Walking Dead? Odpowiedź jest oczywista 😉 Wielu z nas ma swoje typy wśród bohaterów, niektórych kocha, a innych nienawidzi. Serial budzi wiele emocji, nie tylko do świata i przedstawionej w nim sytuacji, ale też do postaci. Teraz będziemy mogli spotkać kilku aktorów z obsady serialu już 6 marca w Warszawie!

The.Walking.Dead.postacieStacja FOX zapowiedziała, że szykuje dla nas niespodziankę, jednak konkretnych szczegóły nie są znane. Jedyną wiadomą jest data i miasto. Kto przyjedzie? Tego dowiemy się niebawem, a tymczasem kilka słów od stacji FOX:

Rosnąca stopniowo przez ostatnie lata fala niezrównanej globalnej popularności The Walking Dead ogromnie nas cieszy. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że aktorzy, producenci, specjaliści od ramówki i marketingu mogą się dwoić i troić, lecz taka eksplozja mody na zombie nie byłaby możliwa bez nieprawdopodobnego wsparcia naszych fanów na całym świecie. Dlatego tak bardzo się cieszymy, że możemy dać polskim fanom możliwość spotkania z bohaterami ich ulubionego serialu. Jeszcze nie możemy zdradzić szczegółów wizyty, ale szykujcie się, bo tego wydarzenia nie można przegapić – mówi Magdalena Strobel Marketing Director Central Europe w FOX Networks Group.

 

A Wy kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć w naszym kraju? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark