Do Polski nadciąga pociąg pełen zombie!

Na pewno słyszeliście o koreańskiej produkcji “Train to Busan” w reżyserii Yean Sang-Ho. Reżyser swoim filmem podbił serca nie tylko miłośników filmów o zombie, ale także wszystkich tych, dla których w filmie liczy się akcja i znakomite efekty, a także ciekawa i poruszająca fabuła. Teraz film trafia na polski rynek w formacie DVD oraz Blu-ray!

Każdy kto ceni sobie horrory z wyższej półki jeżeli nie widział, to chociaż słyszał o filmie “Train to Busan”, który dzięki studiu Mayfly trafi na polski rynek o tytule “Zombie Express”. Obecnie trwa przedsprzedaż filmu w obu formatach, które możecie nabyć na oficjalnym sklepie studia.

 

Kto jednak nie zna filmu, może zapoznać się z jego opisem poniżej:

Seok Woo jest przepracowanym menedżerem w dużej seulskiej korporacji. Odeszła
od niego żona, a z córeczką ma chłodne relacje. W dniu urodzin dziewczynki Woo
wybiera się z nią do mieszkającej w Pusan matki dziecka. Wsiadają do szybkiego
pociągu KTX i ruszają w drogę.

Tymczasem w kraju wybucha epidemia zombie. Koreę Południową ogarnia chaos, a
kolejne ofiary dołączają do hord żywych trupów. Zarażeni trafiają także do pociągu.
Podróż momentalnie staje się koszmarem i dramatyczną walką o przetrwanie.

„Zombie Express”, tak jak większość wybitnych horrorów, nie jest tylko filmem
dostarczającym dobrą rozrywkę, lecz także skrywa w sobie głębszy przekaz –
krytykę korporacyjnego establishmentu oraz opowieść o poświęceniu podczas
apokalipsy.

“Zombie Express” to pełnometrażowy debiut Yean Sang-Ho. Do tej pory znany był jako twórca animacji takich jak Król Świń czy Stacja Seoul, która również opowiada o zombie apokalipsie i prawdopodobnie jest prequelem filmu.

Wysokie oceny zarówno ze strony krytyków, jak i samych widzów świadczą o tym, że film osiągnął nie tylko sukces w samej Korei Południowej, ale także na całym świecie! A teraz, dzięki pracy studia Mayfly będziemy mogli zdobyć film w polskiej dystrybucji, z wieloma ciekawymi dodatkami, jak chociażby Making of, czy Ostatni dzień na planie Zombie Express.

Trailer filmu:

 

Dla fanów koreańskiego horroru, studio zapowiedziało również wydanie na polskim rynku filmu “Lament”, który porusza tematykę demonów! Więcej informacji o nim znajdziecie na stronie dystrybutora, oraz sklepie, na którym możecie zamówić film w przedsprzedaży (razem z Zombie Express!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark