Jest już zapowiedź kolejnej odsłony gry z serii Resident Evil!

Po niezwykle dobrze przyjętych odświeżeniach gier „Resident Evil 2” oraz „Resident Evil 3” przyszedł czas na kolejny krok do przodu. Kolejną zapowiedzianą grą z uniwersum Resident Evil, jest od dawna oczekiwana 8 część, której trailer mogliśmy obejrzeć wraz z zapowiedzią konsoli Playstation 5.

Fani gier od Capcomu od dawna dyskutuje i plotkują o najnowszej osłonie gry, której najróżniejsze przecieki mogliśmy czytać już od dłuższego czasu. Dotyczyło to zarówno tytułu, jak i historii, oraz bohaterów w niej występujących. W końcu trafił do nas oficjalny trailer a wraz z nim garść potwierdzonych informacji.

Trailer:

W grze „Resident Evil. Village” prawdopodobnie wcielimy się w główną postać poprzedniej odsłony, czyli Ethana Wintersa, a sama historia będzie miała miejsce niedługi czas po zakończeniu „Resident Evil 7”. Dodatkowo zapewne napotkamy także znanego przez wszystkich Chrisa Redfielda.

Gra tym razem również postawi na horror z perspektywy pierwszej osoby. W grze trafimy do tajemniczej wioski, w której będziemy musieli stawić czoła tajemnicom oraz nowym zagrożeniom. Naszym głównym wrogiem najprawdopodobniej będą zupełnie nowe w uniwersum bestie – wilkołaki, oraz wiedźma.

Premiera gry przewidziana jest na początku 2021 roku na platformy Playstation 5, Xbox Series X oraz PC.

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark