Już jutro pierwszy oficjalny zlot fanów świata Metro 2033!

Jutro (23.06) w Warszawie odbędzie się pierwszy oficjalny zlot fanów Metra 2033! Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że poza fanami i polskimi autorami Uniwersum Metra 2033 przybędzie sam Dmitry Glukhovsky!

Moment, na który czekali zapewne wszyscy fani świata Metro 2033 – zlot fanów z udziałem wszystkich polskich autorów tego świata + spotkanie z twórcą Metra 2033 Dmitrijem Glukhovskim! A oto i kilka słów od wydawnictwa Insignis:

Zlot.Fanów.UM2033

“Warszawski zlot fanów Uniwersum Metro 2033!

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca, w kompleksie Mała Warszawa przy ul. Otwockiej 14 (dawna Fabryka Trzciny) odbędzie się pierwszy oficjalny zlot czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033. Będzie to też wyjątkowa okazja do spotkania z twórcą świata Metra 2033 – Dmitrijem Glukhovskim – oraz polskimi autorami, którzy wzięli udział w jego projekcie: Pawłem Majką, Robertem Szmidtem i Arturem Chmielewskim.

Zlot fanów będzie połączony ze świętowaniem 38. urodzin Dmitrija Glukhovsky’ego. Z tej okazji organizator zlotu, wydawnictwo Insignis, zaprasza do wpisywania się do specjalnej księgi pamiątkowej, która będzie wystawiona przez cały czas trwania imprezy. Zostanie ona wręczona solenizantowi jako jeden z prezentów urodzinowych.”

Spotkania z autorami świata Metra 2033 to nie wszystko! Co jeszcze nas czeka?

“Imprezę uświetni swoim występem zespół Lux Perpetua, znany fanom UM2033 z utworu „Pociąg do piekła bram” promującego powieść „Wieża” Roberta Szmidta.”

To nie wszystko 😉

“Podczas imprezy odbędzie się też konkurs na najlepszy cosplay postaci występującej w Uniwersum Metro 2033. W jury zasiądą: Dmitrij Glukhovski oraz polscy autorzy książek powstających w ramach świata Metra 2033. Dla trójki zwycięzców organizatorzy przygotowali ciekawe nagrody.”

 

Jak więc dostać się na tak prestiżową imprezę?

“Spotkanie jest imprezą zamkniętą, a organizatorzy przewiedzieli ograniczoną liczbą gości. Wstęp jest bezpłatny – aby znaleźć się na liście gości, wystarczy wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem, rokiem urodzenia i miejscem zamieszkania na adres impreza@metro2033.pl. Zachęcamy do zapisów – zostało już niewiele wolnych miejsc!”

 

Cały program imprezy wygląda tak:

15.00 – spotkanie autorskie z Arturem Chmielewskim.
16.00 – spotkanie autorskie z Pawłem Majką.
17.00 – spotkanie autorskie z Robertem Szmidtem.
18.00 – urodzinowe spotkanie z Dmitrijem Glukhovskim.
20.00 – koncert zespołu Lux Perpetua.
21.00 – konkurs na najlepszy cosplay postaci z Uniwersum Metro 2033.
22.00 – panele dyskusyjne, konkursy.
2.00 – zakończenie imprezy.

2 thoughts on “Już jutro pierwszy oficjalny zlot fanów świata Metro 2033!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark