Już niebawem po raz 3 odbędą się Dąbrowskie Dni Fantastyki!

Już trzecia edycja Dąbrowskich Dni Fantastyki czeka na nas dokładnie 30.06 w Muzeum Miejskim “Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej!

Dąbrowskie.Dni.Fantastyki

A oto i kilka słów wstępu od organizatorów:

W dniach 30.06 – 1.07.2017 Stowarzyszenie Fantastyki Militarnej organizuje Dąbrowskie Dni Fantastyki – Będzie to już trzecia edycja dąbrowskiej imprezy. Wszystkie atrakcje będą miały miejsce w Muzeum Miejskim “Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej.

Ciekawi jakie w tym roku atrakcje zostały przygotowane dla uczestników? Przeczytajcie sami!

Będzie to impreza o charakterze konwentowej, nastawiona na dużą ilość atrakcji. Zaplanowanych jest kilka prelekcji dotyczących fantastyki i militariów, natomiast fani planszówek będą mogli skorzystać z wypożyczalni gier. Swoich sił spróbować też będą mogli fani gier video – grać będzie można na przygotowanych konsolach. W czasie trwania imprezy odbędzie turniej Jugger’a – widowiskowej gry, zasadami przypominającymi rugby – z jednym wyjątkiem – część drużyny wykorzystuje do obrony bezpieczną broń białą.

Myślicie, że to wszystko? Mylicie się 😉

Dostępna będzie również ćwiczebna kopalnia “Sztygarka”, w której organizatorzy przygotowali ciekawą niespodziankę.

 

Jeżeli chcecie przeżyć ciekawą przygodę, oraz dowiedzieć się czym jest owa “ciekawa niespodzianka”, rezerwujcie sobie czas wolny dokładnie 30.06-01.07.2017 i przybywajcie tłumnie!

 

Zajrzyjcie na oficjalne wydarzenie na FB oraz FP konwentu by być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark