Kirkman zapowiedział crossover seriali The Walking Dead oraz Fear The Walking Dead!

Choć początkowo miało do tego nie dojść, teraz stało się to pewniakiem. Oficjalnie zapowiedziany crossover seriali stacji AMC o zombie zapowiedziane przez twórce uniwersum – Roberta Kirkmana. Pojawia się jednak wiele pytań, lecz czy na wszystkie można teraz odpowiedzieć? Zobaczcie sami!

Informacja o zetknięciu się obu seriali wpadła nagle i zbombardowała świat fanów w mgnieniu oka. Podczas trwania Nowojorskiego Comic Conu w niedziele (08.10),  odbył się panel w którym uczestniczył sam Robert Kirman. Zapowiedział on coś, co od dawna siedziało w głowach fanów. Chodzi tutaj o crossover serialu The Walking Dead wraz ze swoim spin-offem – Fear The Walking Dead. Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Otóż chodzi o to, że jedna z postaci serialu ukaże się w drugim. Kto, w jakim serialu, kiedy i czy będzie to ważnym elementem, który wpłynie na całość nie jest powiedziane. Kirkman nie ogłosił zbyt wielu szczegółów dotyczących przedsięwzięcia, lecz zapewnia, że będzie to coś ekscytującego. Większej ilości informacji o crossoverze możemy spodziewać się w najbliższym czasie.

 

 

Czego się spodziewacie po crossoverze? Uda się, czy okaże się wielką klapą?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark