Lynx Games rusza z projektem I AM ZOMBIE w polskiej wersji językowej!

Znane na świecie dzieło Marka Rein-Hagena – I AM ZOMBIE, ma możliwość ujrzeć światło dzienne również w polskiej wersji językowej!

Twórca Świata Mroku, z którego słynie między innymi gra Wampir: Maskarada, stworzył również grę o tematyce zombie, a dzięki Waszemu wsparciu, będzie mogła ona ujrzeć światło dzienne na polskich rynku!

I.AM.Zombie1

Zapytacie czym jest I AM ZOMBIE? Twórcy śpieszą z wyjaśnieniem:

I AM ZOMBIE jest pierwszym systemem live RPG w którym gracze wcielają się w żywe trupy, zamiast w broniących się przed nimi ludzi. Półżywi, określani w grze między innymi mianem Toksyków, są świadomymi istotami, funkcjonującymi w zaskakująco złożonym społeczeństwie. Tak oryginalne podejście pozwala na zupełnie nowy kształt przygody w świecie który jest oparty na naszych realiach, a jednak jest tak bardzo od nich odległy. Natura choroby toczącej protagonistów I AM ZOMBIE wyposaża ich w nadnaturalne zdolności, jednocześnie podporządkowując potężnym przywódcom konkretnych frakcji. Jakby tego było mało, plaga wciąż toczy zarażone ciała, wypełniając je toksycznymi substancjami. Dają one graczom dodatkowe moce, ale przekroczenie bezpiecznej granicy stężenia może spowodować nieodwracalne skutki. I to nie śmierć mamy na myśli – ona była dopiero pierwszym krokiem przygody!

I.AM.ZOMBIE2

Już 20 stycznia twórcy wyruszają z kampanią na portalu wspieram.to, by dzięki Waszemu wsparciu móc wydać grę za pośrednictwem Lynx Games! Na co konkretnie zbierają twórcy kampanii i co chcą osiągnąć?

Wydając I AM ZOMBIE po polsku chcemy zaoferować go czytelnikom i graczom w polskich cenach! Wydanie angielskie I AM ZOMBIE kosztuje na Amazonie minimum 38 dolarów (ok. 154,5 zł), zaś niezbędnik gracza 37 dolarów (ok. 150,5 zł). Jak wyglądają nasze ceny? Podczas kampanii na wspieram.to książkę będziecie mogli kupić za jedyne 90 zł, a niezbędnik drużyny za 70 zł. Biorąc udział w naszej kampanii oszczędzicie 140 zł i otrzymacie całkowicie zlokalizowany produkt! Obecnie planowane ceny po zakończeniu kampanii, to 110 zł za książkę i 90 zł za niezbędnik.

Tak więc sami widzicie, że warto wspomóc projekt, bowiem może on nieco namieszać na naszym polskim rynku z nieumarłymi na czele 😉

Miło mi również poinformować, że iminfected.pl ma patronat nad projektem!

 

Wszelki informacje dotyczące projektu dostępne na stronie http://purgatorypress.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark