Wyruszyła kampania z I AM ZOMBIE!

Raptem dwa dni temu pojawiła się informacja o projekcie I AM ZOMBIE na stronie, a już od dzisiaj możecie wpłacać dowolną kwotę na kampanię, która ruszyła na wspieram.to!

Dokładnie dzisiaj wyruszyła kampania na portalu wspieram.to, która ma na celu uzbierania niezbędnych funduszy na wydanie gry I AM ZOMBIE w języku polskim! To właśnie dzięki Wam gra może ujrzeć światło dzienne! Na początek zobaczcie klimatyczny teaster gry:

Jak na portal crowdfundingowy przystało, każdy może wpłacić dowolną kwotę, lecz warto pamiętać, że każdy datek wiąże się również z nagrodą, która trafi do wpłacających osób, po uzbieraniu wymaganych środków. Już od minimalnej kwoty (10 zł) otrzymamy fizyczną pocztówkę z podziękowaniami od twórców, natomiast już za 150 zł, poza pocztówką, otrzymamy fizyczny Przewodnik Po Świecie wraz z Niezbędnikiem Drużyny, czyli kompletny zestaw I AM ZOMBIE (przypomnijmy, że po udanej kampanii książki łącznie będą kosztować 200 zł i to bez pocztówki!).

Do promocji kampanii włączył się sam twórca gry Mark Rein-Hagen!

Kwota potrzebna do zakończenia kampanii sukcesem to 78 tys zł. Kwota nie jest niska, ale twórcy chcą wydać kompletny i najwyższej jakości produkt, co oczywiście jest zrozumiałe. Zapewne nikt z was nie chciałby wziąć do rąk zbindowanych kartek, tylko produkt cieszący również oko i ładnie wyglądający na półce. Ponad to już na dzień dzisiejszy uzbierana kwota to 2370 zł, a nie minął nawet jeden dzień!

To jak? Przyłączycie się? 😉

Link do kampanii: https://wspieram.to/iaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark