Muzyczna wizja postapokalipsy!

Najnowsza książka ze świata Uniwersum Metro 2033 “Wieża” już w księgarniach, a wraz z nią teledysk Warszawskiego zespołu Lux Perpetua “Pociąg do piekła bram”!

Parę słów od Wydawnictwa Insignis:

“„Wieża” Roberta J. Szmidta, najnowsza książka w Uniwersum Metra 2033, kontynuacja bestselerowej „Otchłani”, już w księgarniach! Wraz z nią także premiera teledysku do utworu „Pociąg do piekła bram” zespołu Lux Perpetua.

Zanurz się w okrutny postapokaliptyczny świat – normalne życie jest tu niewyobrażalnym koszmarem, a historie ludzi wybijających się ponad przeciętność napawają czystym przerażeniem. Wyrusz z Iskrą i Nauczycielem w najmroczniejsze, skrywające wiele tajemnic rejony Wrocławia roku 2033. Podziemne arterie tego miasta to miejsce, w którym śmierć wcale nie wydaje się najgorszym możliwym losem; przekonają się o tym na własnej skórze bohaterowie „Wieży”.

Stworzona przez Dmitrija Głuchowskiego wizja świta po globalnej zagładzie nuklearnej zachwyciła miliony czytelników na całym świecie i zainspirowała wielu pisarzy, którzy dołączyli do Uniwersum Metra 2033 tworząc własne powieści.

Świat po końcu świata Głuchowskiego zainspirował również warszawski zespół metalowy Lux Perpetua. Stworzyli oni utwór „Pociąg do piekła bram”, do którego wydawnictwo Insignis Media wyprodukowało teledysk promujący najnowszą część Uniwersum Metra 2033.

Oto i on:

2 thoughts on “Muzyczna wizja postapokalipsy!

  1. Wow! Muszę przyznać, że efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył 🙂 Planujesz jakąś recenzję książki?

    1. Oczywiście 😉 Właśnie otrzymałem egzemplarze recenzenckie tego tytułu i pewnie niebawem wezmę się za czytanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark