Dying Light z nowym, kosmicznym dodatkiem!

Mimo wielu lat na rynku, gra polskiego studia – Dying Light, wciąż nie odchodzi do lamusa. Niezwykle grywalny i wciąż udoskonalany tytuł Techlandu dostał właśnie całkowicie nowy DLC, który dodaje wielu kosmicznych elementów do rozgrywki!

Mogłoby się wydawać, że gra, która liczy sobie 7 lat, powinna pójść w zapomnienie, jednak nie tym razem! Dying Light, który swoją premierę miał w 2015 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością!

Nowy dodatek: Astronaut Bundle, wprowadza kilka drobiazgów do gry, dzięki czemu gra dostarczy nam całkowicie nowych doznań. W skład DLC wchodzą:

  • Karabin laserowy Dezintegrator V-23 z laserową amunicją, która może podpalić przeciwników.
  • Pistolet Uciszacz V-40, w którym każdy ostatni nabój w magazynku zatrzyma przeciwników w bezruchu.
  • Maczeta Kameleon V-27, która zmienia efekt co kilka ataków.
  • Strój Kombinezon ochronny V-9 dający redukcję obrażeń od upadku.
  • Skórka do łazika Gwiezdny Łazik V-39.
Trailer:

Co więcej, w grze wystartował event, który obniża grawitację, dzięki czemu zombiaki będą latać, a co za tym idzie, rozgrywka przyniesie dodatkowe opcje rozgrywki.

W trakcie wydarzenia będą dostępne dwa cele:

  • Cel lokalny – zabicie 100 truposzy pod wpływem zmniejszonej grawitacji. Nagrodę za ukończenie wydarzenie stanowi złota maczeta Kameleon V-27.
  • Cel globalny – zabicie 15 tys, zombie pod wpływem zmniejszonej grawitacji. Nagrodę za ukończenie wydarzenia, stanowią 3 ulepszenia Król.

Dla osób niezainteresowanych nowym trybem, istnieje możliwość wyłączenia zmniejszonej grawitacji w opcjach sieciowych rozgrywki, wypisując się z wydarzenia.

Dodatek dostępny jest wyłącznie na platformie Steam i kosztuje 10,99 zł.

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark