Nadchodzi zwieńczenie trylogii z uniwersum Kompleksu 7215!

Już za niespełna 2 tygodnie, a dokładnie 24.02.2017, swoją premierę będzie miała książka Dworzec Śródmieście autorstwa Bartka Biedrzyckiego!

Pierwszy autor w Fabrycznej Zonie, który otrzymał zieloną barwę należącą do polskiego post-apo – Bartek Biedrzycki, z długo oczekiwaną książką Dworzec Śródmieście zawita do księgarni pod koniec lutego! Ciekawi o czym opowiada książka?

Dworzec.Śródmieście.1

Warszawa po Zagładzie. Ludzie żyją na podziemnych dworcach, w piwnicach, w zapomnianych przejściach. Śmieją się i płaczą, kochają i nienawidzą, czekają, nie wiedząc na co, szukają rzadko wiedząc czego. Żyją i umierają. Ale czasem, kiedy śmierć jest zbyt gwałtowna, krucha równowaga i prowizoryczna umowa społeczna zostają naruszone.

Czy po wojnie atomowej nie ma już dobrych ludzi? Czy każdy człowiek, nawet ten z pozoru najlepszy, ma w sobie utajonego zbrodniarza, który za godziwą zapłatę zrobi wszystko? Ile warte jest w takim świecie życie – brata, męża, syna…

Napisana z wielkim rozmachem kulminacja przygód rudobrodego stalkera Borki z Kryształowego Pałacu, pokazująca życie Warszawy poza systemem stołecznego metra od chwili Zagłady, aż po czasy najnowsze. Klucz do zrozumienia wydarzeń trylogii warszawskiej, odkrywający wszystkie tajemnice i misterną siatkę powiązań między pozornie nieznajomymi bohaterami.

Dostępny jest także fragment książki na pobudzenie apetytu 😉
https://issuu.com/fabrykaslow/docs/biedrzycki_dworzecsrodmiescie-fragm

 

 

Czekacie z niecierpliwością na książkę, czy z góry ją sobie darujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark