Nowa gra z uniwersum The Walking Dead jeszcze w tym roku!

Informacja o anulowaniu prac nad grą The Walking Dead Overkill zaskoczyła fanów, którzy bardzo oczekiwali tego tytułu. Teraz pojawiła się nowa iskierka nadziei dla gamingowych wielbicieli tego uniwersum. Jeszcze w tym roku ma ujrzeć światło dzienne zupełnie nowa gra zatytułowana The Walking Dead Onslaught i ma przenieść gracza do wirtualnej rzeczywistości!

Dzięki studiu Survios jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zagrać w nową grę i to w VR! Jako, że zapowiedź dopiero co się pojawiła, nie ma zbyt wiele informacji o tytule. Nie wiemy nawet na jaką platformę się ona pojawi, ale prawdopodobnie będzie to PC (posiadacze VR na PS4 muszą uzbroić się w cierpliwość).

Sam zamysł tytułu ma opierać się głównie na akcji. Naszym bohaterem mają być znane z serialu postacie takie jak Rick Grimes, Daryl Dixon czy chociażby Michonne. Walka z zombie będzie bardzo rozbudowana, a sposoby na ich eliminacje różnorodne. Będziemy mogli nie tylko efektownie odcinać różne części ciała trupów, czy chociażby nabijać je na pale, ale także je popychać, łapać lub okładać pięściami. Do dyspozycji będziemy mieć także wiele rodzai broni co na pewno zagwarantuje masę zabawy z gry.

Został również zaprezentowany trailer gry, który niestety nie ukazuje nic z samej rozgrywki:

Premiera gry przewidziana jest na jesień roku 2019. Oczekujecie z niecierpliwością na The Walking Dead Onslaught?

 

Sprawdź także:

The Walking Dead. No Man’s Land

The Walking Dead (Sezon 1)

The Walking Dead. Season One

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark