Nowa pozycja w Fabrycznej Zonie!

Już 12 października do księgarni trafi nowa książka w serii Fabrycznej Zony “Tam Gdzie Ciepło” Pawła Kornewa, czyli kontynuacja “Lodowej Cytadeli”!Za niespełna miesiąc w swoje rączki będziemy mogli wziąć kolejny nowy tytuł Fabrycznej Zony w tym roku. Już po raz drugi nazwisko Pawła Kornewa zabłyśnie w serii! A oto jak się zapowiada:

“Przygranicze to kilka okręgów i miast wyrwanych z naszego świata i ciśniętych w krainę wiecznego mrozu. Fort jest jednocześnie sercem Przygranicza i jego dnem. To od samych podstaw zmrożona kloaka, zamieszkana przez ludzi bynajmniej nie serdecznych, którzy cenę ludzkiego życia mierzą nierzadko wartością pudełka nabojów bądź skrzynki konserw.

Pozornie nie da się upaść niżej, dopóki los nie podstawi człowiekowi nogi i nie zmusi do porzucenia w miarę spokojnego życia i panicznej ucieczki gdzie oczy poniosą, byle znaleźć nowe miejsce na tym świecie.

Ale nawet tam, gdzie ciepło nie można tracić czujności. Jewgienij Maksymowicz Apostoł, do niedawna mieniący się człowiekiem sukcesu, przekona się o tym na własnej skórze. Chociaż oczekująca go w Siewierorieczeńsku praca z początku wydawała się całkiem-całkiem…”

 

Wy też nie możecie się doczekać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark