Nowy serial ze świata The Walking Dead w 2020 roku!

Uniwersum, jakim jest „The Walking Dead” z każdym rokiem coraz mocniej się rozrasta. Liczący 9 sezonów serial matka oraz towarzyszący mu spin-off w postaci „Fear The Walking Dead” to nie koniec! AMC właśnie zapowiedziała nową produkcję, której 10-odcinkowy pierwszy sezon mamy otrzymać już w przyszłym roku!

Do tej pory niewiele informacji pojawiło się o nowym spin-offie serii. Jedyne co wiemy, to szczątkowa fabuła serialu :

„Historia opowie o dwóch młodych protagonistkach i skupi się na pierwszym pokoleniu, które dojrzewało w świecie apokalipsy, jakim go znamy. Niektórzy staną się bohaterami, inni złoczyńcami. Ostatecznie, wszyscy zostaną na zawsze odmienieni. Dojrzali i trwający w swoich tożsamościach, dobrzy i źli.”

Za serial odpowiadać ma Scott M. Gimple wraz ze scenarzystą „The Walking Dead” – Mattem Negretem. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale już teraz możemy zacierać ręce na nowych bohaterów w świecie opanowanym przez żywe trupy.

Niecierpliwi fani już w czerwcu doczekają się zmagań bohaterów „Fear The Walking Dead” w piątym sezonie, a na kolejny sezon „The Walking Dead przyjdzie czekać do października. Co więcej wciąż oczekujemy zapowiedzianych trzech pełnometrażowych filmów o Ricku Grimesie, w których dowiemy się co spotkało bohatera po rzekomej śmierci.

 

Na którą produkcję czekacie najbardziej?

Sprawdż także:

Serial z uniwersum Z Nation już niebawem na Netflixie!

The Walking Dead dostępne na Netflixie!

Fear The Walking Dead (Sezon 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark