The Walking Dead dostępne na Netflixie!

Na tę informację czekał każdy fan „The Walking Dead”! Kultowy serial znany w Polsce jako „Żywe Trupy” opowiadający o losach grupki ocalałych w świecie opanowanym przez zombie, bazujący na komiksie o tej samej nazwie, jest dostępny na najpopularniejszej platformie streamingowej – Netflix!

Wśród fanów na portalach społecznościowych lub wszelakich forach bardzo często padało pytanie „gdzie mogę obejrzeć The Walking Dead?” . Teraz odpowiedź jest nie tylko prosta, ale sam dostęp do serialu w pełni legalny. Wszystko dzięki Netflixowi.

Dzisiaj na oficjalnym FP Netflixa pojawiła się informacja o dostępnych pierwszych ośmiu sezonach serialu. Ułatwienie dostępu widzom do jednego z najpopularniejszych produkcji serialowych jest zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Co więcej wszystkie odcinki są dostępne w polskiej wersji językowej (napisy, lektora brak).

Jako, że produkcja nie jest tworzona przez Netflixa, raczej nie mamy co spodziewać się dostępu do nowych odcinków na bieżąco. Nie wykluczone, że najnowszy sezon również pojawi się na platformie, ale najprawdopodobniej nastąpi to po premierze finałowego odcinka 9 sezonu.

 

Sprawdź także:

Dlaczego oglądam The Walking Dead?

Relacja ze spotkania z aktorami The Walking Dead!

The Walking Dead (Sezon 5)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark