Relacja z III Konwentu Preppers Poland!

W tym roku miała miejsce trzecia edycja konwentu Preppers Poland, w którym choć bardzo chciałem, nie mogłem uczestniczyć. Nie oznacza to jednak, że nie wiem co się tam wydarzyło, bowiem w imieniu iminfected.pl pojawił się Wartax, który choć skromnie, dobrze opisał panującą na wydarzeniu atmosferę 😉

Konwent.Preppers.Poland.banner

Jako osoba, która była jedynie na wielkich eventach typu Pyrkon lub Woodstock, konwent Preppers Poland zaskoczył mnie pozytywnie rodzinną atmosferą. W wydarzeniu udział wzięło jedynie 150 osób. Wieczorem, przy wspólnym ognisku w pierwszym dniu integracji  każdy uczestnik wyszedł na środek i powiedział parę słów o sobie. To wywołało miłe reakcje i przez resztę imprezy każdy wydawał się sobie znajomy.

Konwent.Preppers.Poland.3.2

Drugi dzień konwentu obfitował w atrakcje. A było w czym wybierać. Zgromadzeni uczestnicy Preppers Poland spędzali czas na wielu ciekawych prelekcjach. Mieli możliwość strzelać z wiatrówki i łuku, zobaczyć na czym polega hodowla pszczół oraz wziąć udział w lekcji kamuflażu snajperskiego. Najbardziej zaskoczył mnie pokaz budowania własnej bazy radiowej, z której było możliwe złapanie kontaktu z mieszkańcami inne państwa, np. z Włochami.

Konwent.Preppers.Poland.3

Podsumowując, trzeci konwent Preppers Poland – jak dla osoby, która była pierwszy raz na tego typu wydarzeniu – jestem bardzo zadowolony. Muszę przyznać, że czułem się tu jak na większym rodzinnym spędzie. Poznałem dużo ciekawych osób z tymi samymi zainteresowaniami co moje. Serdecznie polecam zjazdy preppersów i zdecydowanie polecam następne.

Konwent.Preppers.Poland.3.1

 

Ktoś planuje wybrać się na kolejną edycję? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark