Remake Resident Evil 3 potwierdzony! Znamy datę oraz widzieliśmy trailer!

Po doskonale przyjętym remake’u Resident Evil 2, firma Capcom idzie za ciosem i pracuje nad kolejnym remasterem swojego kultowego tytuły z uniwersum Resident Evil. Tym razem padło na część z Nemesisem w roli głównej! Co więcej nie tylko znamy szczegóły produkcji, to jeszcze znamy dokładną datę oraz widzieliśmy pierwszy trailer i gameplay gry!

Gra zadebiutuje na rynku już 4 kwietnia 2020 roku i pojawi się na konsoli PS4, Xbox One oraz PC. Gracze od dawna spodziewali się, że kolejnym ujawnionym przez Capcom tytułem z serii będzie właśnie RE3. Tak oto prezentuje się świeżutki trailer gry:

Co więcej twórcy udostępnili także film, w którym ukazują fragmenty gameplay’u wraz z solidną dawką informacji dotyczącej samej gry i jej mechanizmów:

To jednak nie wszystko co wiemy o grze! Wraz z informacją o premierze nowej i odświeżonej odsłony Resident Evil 3, dowiedzieliśmy się kilku szczegółów odnośnie przedstawianej niedawno gry Resident Evil. Resistance. Okazuje się, że tytuł ten będzie dodatkiem do RE3, który służyć będzie wspólnej zabawie przez sieć.

Dodatkowo poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej, w skład której wchodzi wiele ciekawych gadżetów, które zainteresują niejednego fana uniwersum. Całość edycji została przedstawiona na poniższej grafice:

 

Oczekujecie premiery nowej odsłony serii, czy odpuszczacie sobie kolejny odświeżony tytuł o zombie?

Sprawdź także:

Resident Evil. Revelations 2

Resident Evil 7

Resident Evil 6. Ostatni Rozdział (2017)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark