Ruszyła akcja z wydaniem książki Sakrament Przebudzeń!

Na rynku polskim książki o zombie nie są czymś obcym, bowiem wielu autorów miało okazję przedstawić swoją wizję zombie apokalipsy na papierze. Teraz swoją szansę na wydanie książki “Sakrament Przebudzeń” za pośrednictwem portalu wspieram.to chce zdobyć Sebastian Moń!

Sakrament Przebudzeń

Obecne czasy oferują autorom ogrom możliwości wydawniczych, z których mogą korzystać jak tylko chcą. Jedni idą do wydawnictwa, które zajmuje się całym procesem, a są tacy, którzy wolą to zrobić po swojemu.

Zapytacie o czym jest książka? Oto krótki opis:

Jest rok 2020, coś wybuchło, rozlało się, popłynęło lub przeszło przez miasto Oak Hill czy też Miasto Spadających Liści, jak nazywają je przyjezdni i mieszkańcy. Nikt nie wie, co tak naprawdę spowodowało straszne wydarzenia, które nawiedziły te spokojne, urokliwe miejsce. Kilka dni wystarcza, by rejon opanowany został przez chaos spowodowany tym, że martwi wracają do świata żywych a jedyny ich cel, stanowi zaspokojenie prymitywnego poczucia głodu. Ci, u których puls jest jeszcze wyczuwalny, starają się przeżyć za wszelką cenę w świecie wywróconym o sto osiemdziesiąt stopni.

Od wczoraj (27.04) ruszył projekt z książką Sebastiana, który zakłada uzbieranie kwoty 14 tys zł. Całość zebranych funduszy ma pokryć wydanie książki w 500 egzemplarzach oraz zafundować wszelkie nagrody za wsparcie projektu, a całość trwa do 29.06.

Sakrament.Przebudzeń.2

By pomóc w wsparciu, można przelać dowolną kwotą, jednak są pewne pułapy, które gwarantują zdobycie takich rzeczy jak książka w formie papierowej, pocztówka z motywem graficznym z książki, czy własny portret w stylu zombie, stworzony własnoręcznie przez autora (bo jak się okazuje, poza napisaniem książki, Sebastian Moń zajmuje się również tworzeniem grafik i ilustracji, które mają zostać dołączone do książki (prace autora można obejrzeć tutaj))

Jeżeli jesteście zainteresowani projektem i chcecie go wesprzeć, lub dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyjcie na stronę projektu pod linkiem:

https://wspieram.to/sakramentprzebudzen?pokaz_projekt=1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark