Gra Zombie Hunter już dostępna!

Gra Zombie Hunter na telefony komórkowe z udziałem poznańskiego rapera Słonia, swoją premierę miała wczoraj i od teraz każdy może stać się prawdziwym łowcą zombie!

okladka

Oczekiwana od dawna mobilna gra od HopHands to prawdziwa gratka dla wielbicieli zombie! Sam miałem okazję zagrać przedpremierowo i przygotować recenzje, a teraz już każdy może ściągnąć na swój telefon pełną wersję urozmaiconą o wiele smaczków!

Gra stworzona w klimatach apokalipsy Zombie jest dostępna do pobrania ZA DARMO na urządzeniach z systemem Android. Gra będzie dostępna również na urządzenia z systemem iOS oraz Windows Phone – informacje pojawią się wkrótce.

Chwilowo fani ugryzionych jabłek, czy też windowsa na telefonie muszą nieco poczekać, jednak twórcy zapewniają, że jest to tymczasowe i niedługo także oni będą mogli dorwać się do gry.

Zombie.Hunter.Menu

Gra ledwo ruszyła, a już wisi pierwszy konkurs z bardzo zacnymi nagrodami!

Trwa też konkurs, w którym możesz zgarnąć zestaw Łowcy, a w nim m.in. płyty, podkładki, kubki, bandany, portfele od Słonia i sklepu Vulgarus oraz wypasione zestawy itemów z gry Zombie Hunter od ekipy HopHands!

Wszelkie szczegóły konkursu dostępne pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2234505426775009/permalink/2256672254558326/

Zombie.Hunter.Rozgrywka

Jeżeli myślicie, że to wszystko, grubo się mylicie! Twórcy mają w planach o wiele więcej 😉

Na przestrzeni najbliższych dni pojawią się też informacje o pierwszym ogólnopolskim turnieju w Zombie Huntera. Osoby, które wykręcą najlepsze wyniki w grze, wygrają wiele unikatowych i wartościowych nagród. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obserwowania profili HopHands oraz Słoń.

 

Gra do pobrania tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.cordova.zombiehunter.hophands

 

 

Zamierzacie stać się zombie hunterem, czy nie kręcą Was takie gry? Dajcie znać w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark