Od Disney do zombie

Kiedyś walczyli o popularność wśród nastolatków, teraz walczą z zombie. Kiedy młodzieńczy czar prysł, przyszła pora na wypróbowanie czegoś zupełnie innego, a niektóre gwiazdy postanowiły sprawdzić się w filmach/serialach o zombie. Co z tego wyszło? Sprawdźcie sami!

Przypuszczalibyście, że gwiazdy seriali Zeke i Luther, albo Z Kopyta staną się pogromcami zombie? Z początku w ogóle bym nie pomyślał, że nazwiska niektórych z nich znajdę w obsadzie produkcji z zombie, ale jak widać stało się, ale z jakim rezultatem?

Hutch Dano – znany przede wszystkim z roli Zeka w serialu Zeke i Luther, czy Alexa Pearsona w filmie Brat Zastępowy postanowił zagrać w filmie o zombie. Patrząc na to, że aktor występuje raczej w produkcjach komediowych, ta o zombie również zahaczała o komedię, bowiem wystąpił on w roli Sama w filmie Zombie bobry! Jak mu to wyszło? Musicie się o tym przekonać sami!

Hutch.zombie

Adam Hicks – znany przede wszystkim z roli Luthera w serialu Zeke i Luther, czy Wena Gifforda w filmie Lemoniada Gada, również postanowił odegrać dość znaczącą rolę w produkcji z zombie! Tym razem nie chodzi o film, ale o serial! Aktor słyną z dość głupkowatego poczucia humoru odgrywanych postaci, jednak rola Diesel’a w serialu Freakish do humorystycznych nie należy. By się o tym przekonać, musicie obejrzeć serial!

Adam.Zombie

Leo Howard – znany przede wszystkim z roli Jacka Brewera w serialu Z Kopyta, zaledwie 19-letni aktor postanowił wypróbować sił w walce z zombie. Podobnie jak Adam Hick, Leo również wystąpił w serialu Freakish wcielając się w Grovera Jonesa i tym samym obejmując główną rolę. Chyba jako jedynego z bohaterów serialu nie opuszcza poczucie humoru, które pewnie jeszcze zostało mu z wcześniejszych ról disneyowskich, jednak by się o tym przekonać, musicie obejrzeć serial!

Leo.Zombie

Jak sami widzicie aktorzy z seriali dla dzieci/młodzieży potrafią również wcielić się w nieco dojrzalsze role i może film Zombiebobry nie jest tego świetnym przykładem, tak serial Freakish zdecydowanie nie należy do komedii.

 

A wy jakiego disneyowskiego aktora widzielibyście w konfrontacji z zombie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark