Syndrom Riddocha jako muzyczny audiobook!

Uwielbiam wspierać wszelkie inicjatywy, które dotyczą zombie. Ostatnio doszły mnie słuchy, że autorka Sylwia Błach walczy o to, by jej książka „Syndrom Riddocha ujrzała światło dzienne w postaci pierwszego w Polsce muzycznego audiobooka. Pomysł uważam za świetny, dlatego z całego serca zachęcam Was do zapoznania się z projektem!

PolakPotrafi.pl to jeden z portali crowdfundingowych, na którym ludzie pokazują swój pomysł światu, by później zachęcać innych do wsparcia dowolną sumą pieniędzy. Z góry ustalone są pewne pułapy kwotowe, które odpowiadają za daną nagrodę. Każdy dobrowolnie wpłaca swoją część i po udanej zbiórce może cieszyć się nie tylko z dołożenia cegiełki w spełnieniu marzeń danej osoby, ale także wszystkie nagrody odpowiadające sumie przelanej kwoty.

Z rzeczy informacyjnych to tyle, a teraz skupmy się na tym, czego dotyczy ten konkretny projekt.

Syndrom Riddocha – music audiobook.

https://polakpotrafi.pl/projekt/syndrom-riddocha-music-audiobook

Na początek kilka słów o książce:

Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiona w wyniku eksperymentu agentka, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Krótki fragment muzycznego audiobooka:

 

Skoro już wiecie o czym jest książka oraz usłyszeliście próbkę tego, do czego dąży projekt i do tej pory nie wyłączyliście strony, znaczy, że cały czas jesteście nią zainteresowani. To bardzo dobrze, bo książka naprawdę jest warta uwagi.

Ekipa projektu to profesjonaliści, którzy wiedzą co robią i wkładają w niego kawał serca i swojego doświadczenia:

Sylwia Błach (autorka)Pisarka i programistka. Zadebiutowała zbiorem opowiadań „Strach” w 2010 roku. W 2012 wydała pierwszą powieść „Bo śmierć to dopiero początek”. W 2015 roku wydała zbiór opowiadań „Trzy lata strachu”. W 2017. roku wydała powieść „Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie” oraz leksykon fantastycznych stworzeń dla dzieci „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Jej opowiadania pojawiały się w takich antologiach jak: „Gorefikacje” (2013), „Zombiefilia” (2013), „Księga wampirów” (2014), „Gorefikacje II. Tom pierwszy” (2014), „Toystories” (2014), „Oblicza grozy” (2014), „Horror na Roztoczu 2: Insomnia” (2015), „Krew zapomnianych bogów” (2016), „TABU – antologia horroru erotycznego” (2017), „Mapa Cieni – Kraków” (2017). Publikowała także w zinach: „Magazyn Histeria”, „Qfant”, „Lost&Found Mega*Zine”, „Szortal. Na wynos. Wydanie specjalne”, „Szortal. Na wynos”, „Drabble na niedzielę”; czasopismach: „Coś na progu”, „Horror masakra”, „Brama”; portalach: Niedobre Literki, Szortal.com. Pisze zarówno opowiadania, jak i artykuły. W 2016-tym jej opowiadanie „Cisza w eterze” zostało przetłumaczone na język czeski i opublikowane w zinie „Howard”, a także w czeskiej antologii „Za tebou”.  Autorka bloga www.SylwiaBlach.pl

Kuba Sojka (muzyka) – Kuba jest multiinstrumentalistą grającym na co dzień na perkusji. Poza bębnami  zagłębia się w komponowanie muzyki elektronicznej. Ma niezwykłe możliwości wokalne, które zaprezentował na płycie Kapeli “Jazgodki” zatytułowanej “W międzyczasie”. Ten album powstał dzięki wsparciu Polak Potrafi.

Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz (głosy damskie) – RODEM Z Warmii… Aktorka, kulturoznawca, pedagog. Wiele lat pracowała W teatrze Fredry W Gnieźnie. Jej głos można usłyszeć W reklamach I audycjach radiowych. W naszym projekcie czyta głosy kobiece.

Tomek Sosnowski (głosy męskie) Drugi WARMIAK w projekcie, na co dzień dziennikarz radiowej “Czwórki” Polskiego Radia. W dorobku ma m.in. tworzenie audycji literackich “Tytuł Tygodnia” w dawnym Radio Merkury.  Autor serwisów informacyjnych w alternatywnym Radio “Afera”  Politechniki Poznańskiej. 

Od strony wizualnej  opiekują się nami mistrzowie fotografii, Joanna Barchetto i Marek Lapis, a o oprawę graficzną dba Dawid Boldys Shred Perspectives Works. W kwestiach ekonomicznych i prawnych pomaga nam Marcin Smyczyński.
Muzyczny audiobook „Syndrom Riddocha” ukaże się w ekologicznej oprawie.

Jako osoby wspierające projekt, warto wiedzieć na co idą nasze pieniądze, a możecie być pewni, że nie idą one w błoto:

Dzięki wsparciu będziemy mogli  pojechać z „Syndromem Riddocha” na krajowe konwenty i festiwale sci-fi, fantasy, a także spotkamy się z fanami horroru i postapokalipsy.

Fundusze są nam niezbędne, by skorzystać z profesjonalnego studia nagraniowego, które pozwoli osiągnąć najwyższą jakość dźwięku. Kolejne wyzwanie, któremu chcemy sprostać dzięki wsparciu to produkcja i postprodukcja.

Na koniec warto zapoznać się z częścią nagród, jakie możemy zdobyć, a poza podziękowaniami możemy zdobyć audiobooka w formie cyfrowej oraz fizycznej, plakat z okładką w formacie A1 wraz z autografami, koszulkę, książkę „Syndrom Riddocha” z autografem autorki, wypad na pizzę z jedną osobą z ekipy,  zostanie jedną z postaci w drugim tomie, a także możliwość wcielenia się w jedną z postaci na audiobooku swoim głosem!

Sami widzicie więc, że warto wspomóc projekt 🙂

 

Sprawdź także:

Syndrom Riddocha. Lepszego świata nie będzie (Sylwia Błach)

Wywiad z Sylwią Błach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark