The Walking Dead w realnym świecie niczym Pokemon Go!

Idąc za falą popularności mechaniki gry Pokemon Go, która swoją świetność ma już za sobą, na nasze telefony zawita gra The Walking Dead. Our World, która przeniesie nas w świat znany z uniwersum stworzonego przez Roberta Kirkmana! Umożliwi nam ona zapoznanie się ze skutkami apokalipsy zombie na własnej skórze!

The.Walking.Dead.Our.World.1

Kto by nie chciał poczuć się niczym Rick i spróbować swoich sił w walce z zombie? Każdy fan tylko o tym marzy, a dzięki powstającej właśnie mobilnej grze The Walking Dead. Our World będzie to możliwe!

The.Walking.Dead.Our.World.3

Choć nie znamy zbyt wielu szczegółów samej produkcji, to wiemy, że twórcą owej gry jest studio Next Games, odpowiedzialne za grę z tego samego uniwersum – The Walking Dead. No Man’s Land, która wypadła niezwykle dobrze.

Jedyne informacje o grze jakie są nam znane pochodzą z trailera produkcji, a sugerując się nim wiemy, że w grze wystąpią postacie znane z serialu, takie jak Rick, Michonne i Daryl. Dodatkowo w nasze ręce wpadnie spory arsenał broni – broń palna, biała a także granaty. Mechanika gry będzie przypominać tą znaną z gry Pokemon Go. Zmuszeni będziemy podróżować z telefonem po prawdziwych lokacjach i walczyć z napotkanymi wrogami za pomocą ekranu naszego smartfona, który będzie naszym oknem na wirtualny świat zombie apokalipsy

The.Walking.Dead.Our.World.2

Kiedy poznamy oficjalną premierę? Tego nie wiadomo, wiemy natomiast, że gra trafi na systemy Android oraz iSO.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać gry i skosztować prawdziwej apokalipsy zombie!

Trailer:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark