Uniwersum Metro 2033 podbija Warszawę!

Już od dłuższego czasu wiadomo było, że kolejna powieść ze świata Uniwersum Metro 2033 rozegra się w Warszawie. Plotek było dużo, ale w końcu informacja została potwierdzona, a swoją premierę książka będzie mieć już 15.03!

Jako rodowity Warszawiak informacja bardzo mnie ucieszyła, tak więc informacja o “Achromatopsji” ucieszyła mnie jeszcze bardziej! Oto co do powiedzenia ma Wydawnictwo Insignis:

Uniwersum.Metro.2033.Achromatopsja.3DNajnowsza powieść z Uniwersum Metro 2033 w księgarniach już 15 marca!

Tym razem postapokaliptyczna zawierucha zawita do Warszawy.

Zapoczątkowany przez rosyjskiego autora, Dmitrija Glukhovsky’ego i jego kultową powieść „Metro 2033”, cykl Uniwersum Metro 2033, liczący kilkadziesiąt powieści tworzonych przez międzynarodowe grono pisarzy, cieszy się niesłabnącą popularnością. Nakładem wydawnictwa Insignis do tej pory ukazało się siedemnaście powieści, z czego cztery polskich autorów: Paweł Majka przyniósł atomową pożogę do Krakowa, a Robert J. Szmidt został niszczycielem Wrocławia. Teraz do ich grona dołącza Artur Chmielewski ze swoją wizją Warszawy roku 2033 zatytułowaną „Achromatopsja”.”

 

Na okoliczność wyjścia nowej pozycji w Uniwersum Metro 2033, wydawnictwo przygotowało krótki filmik z udziałem autora:

 

Kilka słów o autorze:

Artur Chmielewski – dziennikarz i fotoreporter, autor dwóch książek branżowych wydanych przez wydawnictwo Helion. Ma na swoim koncie również kilkadziesiąt reportaży publikowanych na łamach ogólnopolskich tygodników. Przez wiele lat współpracował jako fotoreporter z „Życiem Warszawy”, tygodnikiem „Kulisy” oraz „Dziennikiem Polska Europa Świat” i „Dziennikiem Gazetą Prawną”.”

 

Zamów książkę już TERAZ! 
http://bit.ly/kup-m2033-warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark