W drodze nowa gra z uniwersum Resident Evil!

Ostatnio Capcom zapowiadał nowy tytuł, który owiany był tajemnicą. Fani od razu wyczuli nawiązanie do uniwersum Resident Evil a samych teorii było wiele, jak chociażby nowe oblicze serii Outbrak – znanej jeszcze z drugiej generacji konsoli PlayStation. Jak się okazało tytuł dotyczy czegoś zupełnie innego.

W końcu otrzymaliśmy teaser zapowiadanej produkcji Project Resistance, który prezentuje kooperacyjną przygodę, gdzie nieodłącznym elementem będzie walka z zombie i potworami znanych z uniwersum. Nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będzie sama rozgrywka, ale najprawdopodobniej będzie to gra asymetryczna działająca na zasadzie 4v1 (jak np. Dead by Daylight) lub coś jak Left 4 Dead.

Z jednej strony fani poczuli rozczarowanie, ponieważ oczekiwania były nieco innego, jednak nowy tytuł niekontynuujący żadnej gry z uniwersum RE daje graczom nowe możliwości.

Na teaserze widzimy czwórkę ocalałych, którzy przedostając się do nowego pomieszczenia zmuszeni są do walki z falami żywych trupów za pomocą zwykłej broni. Nad wszystkim panuje tajemnicza postać, która w ostatnich sekundach filmiku wychodzi do śmiałków stając z nimi twarzą w twarz.

Nie wiem czego można oczekiwać po Project Resistance, jednak mam spore nadzieje co do nadchodzącej produkcji i trzymam za nią mocno kciuki.

 

Sprawdź także:

Tak prezentuje się Gameplay gry Dying Light 2!

Powstanie gra na bazie filmu Zombieland!

Druga część Zombielandu z oficjalnym trailerem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark