Wyniki konkursu “Dzień Święty Święcić” z Komornikiem!

Pytanie kogoś o własną śmierć sprawia, że osoba ta może pobudzić swoją wyobraźnię i pochwalić się kreatywnością. W końcu kto chciałby zejść z tego świata w nudny sposób? Jako, że konkurs dotyczy książki z serii Komornika, autorstwa Michała Gołkowskiego, a seria ta nudna na pewno nie jest, mocno liczyłem na wasze pomysły i nie zawiodłem się! Poznajcie najciekawszą odpowiedź!

Nie przedłużając, zwyciężczynią zostaje:

Martyna Kaczmarek

“WNIOSEK
Ja, niżej podpisana Martyna Kaczmarek wnoszę do Komornika prośbę o zesłanie na mnie śmierci idealnej tj. nasłanie na mnie około 20 uroczych szczeniaczków rasy labrador, które wesoło machając ogonkami zaliżą mnie na śmierć. Prośbę swą motywuję tym, że zwierzęta zawsze były bliskie memu sercu i dogadywałam się z nimi lepiej niż z ludźmi. Śmierć z ich rąk…tfu! Łap! Śmierć z ich łap będzie dla mnie rozkosznym zaszczytem. Umrę z szerokim uśmiechem na ustach. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Martyna Kaczmarek”

 

Dziękuje wszystkim za tak liczne i ciekawe odpowiedzi, a zwyciężczynie poproszę o kontakt ze mną poprzez FP strony. Nie martwcie się jednak, bowiem nie jest to ostatni konkurs, jaki przygotowałem dla Was w tym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark