Za niespełna 2 tygodnie powrócimy do zniszczonych Włoch!

Świat Uniwersum Metro 2033 jest niezwykle rozbudowany, a polscy fani oczekują każdego tytułu z wielką niecierpliwością. Dokładnie 13.09 do księgarni wychodzi kolejna powieść będąca kontynuacją “Korzeni Niebios” autorstwa Tullio Avoledo “Krucjata Dzieci”!

Pierwsza powieść włoskiego pisarza spotkała się z mieszaną reakcją fanów. Jedni mówią, że jest to najlepsza powieść ze świata bazującego na książce “Metro 2033” od Dmitrija Glukhovskiego- inni mówią zupełnie odwrotnie. Faktem jest jednak to, że najnowszy tytuł jest niezwykle oczekiwany przez obie grupy. Oto kilka słów od wydawnictwa Insignis:

 

“Już 13 września premiera nowej książki w Uniwersum Metra 2033!

Do Uniwersum Metra 2033 powraca Tullio Avoledo, znany i ceniony nie tylko w rodzinnych Włoszech autor „Korzeni niebios”, z kontynuacją losów księdza Danielsa pt. „Krucjata dzieci”.

TA_KD_front_back_3D

Historia lubi się powtarzać. Zniszczonemu Mediolanowi znów grozi zagłada atomowa, a dzieci przygotowują nową wyprawę krzyżową. Czy mają szansę, czy też – jak niegdyś – religijni fanatycy poprowadzą ich na bezsensowną śmierć? Czy prawdziwymi potworami są mutanty, które zajęły ruiny Mediolanu, czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam, gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu, i po czyjej jest On stronie?

Dmitry Glukhovsky powiedział o autorze, że jeśli któregoś z twórców Uniwersum Metro 2033 miałby nazwać prawdziwym mistrzem, to byłby nim właśnie Tullio Avoledo. Bywa twardy, a nawet okrutny, ale potrafi też wzruszyć do łez.

 

„Krucjatę dzieci” Tullio Avoledo można zamawiać w przedsprzedaży:

bit.ly/krucjata-dzieci

 

Uwaga: „Krucjata dzieci” to kontynuacja „Korzeni niebios”. Można ją jednak czytać samodzielnie.”

 

 

A Wy oczekujecie nowej książki ze świata Uniwersum Metro 2033, czy ominiecie ją szerokim łukiem?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark