#13 TOP5 Najlepszych Gier o Zombie na Urządzeniach Mobilnych!

Każdy z nas większą część swojego dnia spędza na wpatrywaniu się w ekrany swoich telefonów. Robimy to podczas podróży do i z pracy/szkoły, w trakcie przerw czy w domowym zaciszu. Czytamy artykuły, śmiejemy się z zabawnych kotków no i oczywiście gramy! Różnorodność tematyczna aplikacji pozwala nam nawet na nietypowy wybór, więc i tutaj natkniemy się na motywy zombie. Nie można się temu dziwić bowiem gier o tej tematyce na nasze urządzenia mobilne jest naprawdę wiele! Przekonajcie się, które z nich uważam za najlepsze w nowym zestawieniu TOP5 NAJLEPSZYCH GIER O ZOMBIE NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH.

Zapychacze czasu, partnerzy w nudnych momentach dnia, wciągające fabuły i interesujące rozgrywki. O komórkowych grach możemy mówić wiele i choć nie wszystkie zasługują na uwagę, jest kilka takich, które każdy fan zombiaków powinien mieć na swoim urządzeniu!

 

MIEJSCE 5 – ZOMBIE TSUNAMI

Perspektywa uciekających przed krwiożerczymi zombie ludzi nie należy do optymistycznych i wesołych. Jak to jednak wygląda oczami wygłodniałych nieboszczyków? Zdecydowanie zabawniej! Przeistocz się w prawdziwą falę żywych trupów i stań się największym i najliczniejszym zombie tsunami! Pochłaniaj każdą żywą istotę i niszcz napotkane przedmioty, w imię dobrej zabawy!
Jako jedyna z przedstawionych tu gier nie posiada praktycznie żadnej linii fabularnej. W tej aplikacji nacisk został położony na rozgrywkę, a ta prezentuje się znakomicie! Gwarantowane wiele godzin dobrej zabawy!

Recenzja tutaj

 

MIEJSCE 4 – ZOMBIE CATCHER

Prowadzenie biznesu wiąże się z wieloma wymogami. Przede wszystkim chodzi o klienta i o produkt, który chcemy mu serwować. W gastronomii jest to o tyle trudne, że składniki cały czas trzeba zdobywać, by były świeże i dobre. Wcielając się we właściciela niedużej knajpy, naszym głównym zadaniem jest zdobywanie składników na wszelkie dania i napoje, a te wytwarzane są z… zombie!
Niezwykle wciągająca gra na urządzenia mobilne, pomimo iż z początku może wydawać się nieco monotonna, szybko wciągnie niejednego gracza. Ciekawa mieszanka strategii i zręcznościówki zapewni ogrom dobrej zabawy!

Recenzja tutaj

 

MIEJSCE 3 – THE WALKING DEAD. NO MAN’S LAND

Uniwersum „The Walking Dead” jest olbrzymie, a ilość fanów można liczyć w milionach. Idąc za zapotrzebowaniem miłośników komiksu i serialu, powstało wiele bazujących na tym świecie tytułów. Jednym z nich jest strategiczna gra turowa, w której wcielamy się w bohaterów znanych z serialu i razem z nimi przeżywamy znane z odcinków ważne momenty, walcząc z niebezpiecznymi zombie oraz jeszcze gorszymi w działaniu ocalałymi!
Nie będę wam przybliżać ilości godzin spędzonych przeze mnie nad tą grą, jednak mogę was zapewnić, że zajęła ona niejeden i nie dwa wieczory. Świetnie rozbudowana gra w wiele elementów na pewno zachęci nie tylko fanów serialu i świata TWD, ale także każdego komórkowego gracza!

Recenzja tutaj

 

MIEJSCE 2 – DEAD WARFARE: ZOMBIE

Po opanowaniu przez zombie niemal całego świata, grupa MPS-16 postanawia uratować jak największą ilość cywili wraz z niezbędnymi do przeżycia zapasami. Starając się dotrzeć do każdego zakątka Ziemi, co krok muszą stawiać czoła niebezpiecznemu wrogowi. Wszystko się jednak zmienia po otrzymaniu radiowej wiadomości, gdzie pojawia się informacja o istnieniu naukowców, którzy są w stanie zwalczyć plagę żywej śmierci!
Prezentująca się niemal doskonale pod każdym względem gra pozwala graczowi na zacięte pojedynki z armią wroga. Rozbudowana dynamika gry, oraz duża ilość misji, lokacji i rodzajów przeciwników, pozwolą graczowi na wielogodzinną rozgrywkę, która wcale szybko się nie znudzi!

Recenzja tutaj

 

MIEJSCE 1 – INTO THE DEAD 2

Podczas normalnego dnia, James chcąc wrócić do swojej rodziny, napotyka żywego trupa, przez którego traci środek transportu. Olbrzymia odległość, która dzieli mężczyznę od bliskich jest niemal niemożliwa do pokonania piechotą, zwłaszcza, że na drodze roi się od niebezpiecznych zombie. Nic jednak nie stanie na drodze ku zadbaniu o bezpieczeństwo rodziny, nawet przemieszczanie się między setkami wygłodniałych trupów!
To, jak doskonała jest ta gra może świadczyć fakt, że poświęciłem jej niemal każdy wieczór przez ok. 2 miesiące. Nie żartuję. Choć pierwszą część uważam za udaną, to dopiero druga pokazała na co stać twórców, którzy tym samym udowodnili, że gra na urządzenia mobilne może być bardziej wciągająca, niż niejedna, nawet najbardziej dopracowana i nowoczesna gra komputerowa!

Recenzja tutaj

 

Mam nadzieję, że powyższym zestawieniem zniechęciłem was do poświęcenia czasu na bezmyślne wpatrywanie się w ekrany swoich telefonów. Zamiast oglądać po raz setny tego samego mema, warto poświęcić czas na poznaniu ciekawych gier o zombie. A jest w czym wybierać bo przytoczona przeze mnie piątka to tylko niewielki, lecz jakże udany procent zasobów sklepu z aplikacjami.

 

A jaka jest Wasza ulubiona komórkowa gra o zombie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark