Na Netflixie pojawił się światowy hit o zombie!

Platforma Netflix jest niezwykle popularna wśród miłośników filmów i seriali już od kilku lat. Co chwila trafiają na nią nowe tytuły i to nie tylko produkcji samego Netflixa, ale także inne mniej lub bardziej znane twory. Miłośnicy żywych trupów także nie powinni być zawiedzeni, bowiem platforma ma bardzo rozbudowaną ofertę poruszającą tę tematykę. Co więcej od teraz możemy oglądać kolejny, niezwykle popularny film, który kilka lat temu zdobył ogromną sławę!

Do grona takich hitów jak „Resident Evil. Afterlife”, „Resident Evil. Retrybucja” czy „World War Z” trafia doskonale przyjęta przez fanów żywych trupów koreańska produkcja z roku 2016 – „Zombie Express”.

Film opowiada o pracoholiku Seok-woo, który wraz z córką Soo-an wyruszają pociągiem do Pusan, gdzie znajduje się matka dziewczynki. W tym czasie w pociągu wybucha śmiertelna epidemia, która każdego zainfekowanego przemienia w zombie. Teraz pasażerowie (a wśród nich Seok-woo i Soo-an) muszą stawić czoła zagrożeniu w wąskich i klaustrofobicznych wagonach pociągu.

Trailer:

Sprawdź także:

Daybreak (Sezon 1)

Santa Clarita Diet (Sezon 3)

The Rezort (2015)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark