Netflix anuluje kolejny sezon serialu „Daybreak”

Choć powstał tylko jeden sezon, serial „Daybreak” musi on pożegnać się z dalszymi losami swoich bohaterów. Netflix oficjalnie anulował tworzenie kolejnego sezonu, dlatego pierwszy był także ostatnim sezonem, w którym mogliśmy poznać świat nuklearnej apokalipsy z zombie w tle.

Informacja o anulowaniu drugiego sezonu wypłynęła od samego twórcy Arona Eli Coleite’a, który w swoim wpisie na Twiterze wyraził ubolewanie nad decyzją, która zapadła.

Pierwszy sezon trafił na platformę Netflix 24 października 2019 roku i cały czas jest on dostępny w serwisie.

Trailer:

O serialu:

Apokalipsa rządzi się swoimi prawami, a nieprzestrzeganie ich może oznaczać szybką i bolesną śmierć. Są jednak ludzie, dla których całkowity koniec jest zupełnie nowym początkiem. Nastoletni outsider Josh w normalnym świecie był nikim, a wybuch bomby, który zabił wszystkich dorosłych i zamienił większość z nich w krwiożercze ghule zapewnił mu to, czego nie miał wcześniej. Wszystko się zmienia, kiedy postanawia odnaleźć swoją miłość – Sam. W wykonaniu tej misji pomogą mu przejawiająca skłonności psychopatyczne 12-letnia Angelica oraz samuraj-pacyfista Wesley.

Pełna recenzja sezonu pierwszego tutaj

 

Sprawdź także:

Na Netflixie pojawił się światowy hit o zombie!

Widzieliśmy trailer i znamy tytuł nowego serialu z uniwersum The Walking Dead!

Remake Resident Evil 3 potwierdzony! Znamy datę oraz widzieliśmy trailer!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark