#17 TOP5 Najsympatyczniejszych Zombiaków z Filmów!

Ogólną zasadą wszystkich filmów o zombie jest to, że ludzie są dobrzy, a zombie złe. To właśnie na żywe trupy spada obowiązek pełnienia roli czarnego charakteru. Czy aby na pewno wszystkie zombie są paskudne i mało sympatyczne wobec ludzi? Poznajcie zestawienie TOP 5 NAJSYMPATYCZNIEJSZYCH ZOMBIAKÓW Z FILMÓW i przekonajcie się, że martwy nie znaczy gorszy!

Czym charakteryzują się żywe trupy? Są martwe, wstrętne, zjadają ludzkie mięso lub mózgi i ogólnie działają odstraszająco na żywych. Czy to przeszkadza im w byciu sympatycznymi wobec innych? Absolutnie nie! Oto piątka martwych bohaterów z filmów o zombie, w których bez trudu dostrzeżecie masę pozytywnych emocji!

MIEJSCE 5
TARMAN (POWRÓT ŻYWYCH TRUPÓW)

W prawdzie w zestawieniu miały znaleźć się same sympatyczne zombie, to nie mogło zabraknąć tutaj tego uroczego, przegniłego i łaknącego mózgów truposza, jakim jest Tarman! Ta postać zasłużyła na pojawienie się tutaj, ponieważ to właśnie dzięki niej filmy „Powrót Żywych Trupów” i „Powrót Żywych Trupów 2” jest tym, czym jest. Co więcej to właśnie Tarmanowi zawdzięczamy słynne „Braaaaaaaainsssss”, które każdy udający zombie powtarza tak ochoczo.

Recenzja:
Powrót Żywych Trupów [KLIK]
Powrót Żywych Trupów II [KLIK]
Powrót Żywych Trupów III [KLIK]

MIEJSCE 4
KAT (STRIPTIZERKI ZOMBIE)

Męskiej części czytelników nazwisko Jenna Jameson może wydać się znajome a to dlatego, że jest ona niezwykle popularną gwiazdą filmów dla dorosłych zwłaszcza w latach 90-tych. W swojej karierze aktorskiej ma także występ w filmie o zombie, a mowa tutaj o produkcji „Striptizerki Zombie”, w której wcielając się w rolę Kat spodobała się wielu widzom. Oczywiście nie chodzi tutaj tylko o dużą ilość nagości jakie zaprezentowała, ale nie da się ukryć, że to dość istotny czynnik w odgrywanej przez Jameson postaci.

Recenzja [KLIK]

MIEJSCE 3
BUB (DZIEŃ ŻYWYCH TRUPÓW)

George A. Romero w każdym swoim filmie o zombie pokazywał coś nadzwyczajnego, jednak to właśnie jego trzeci film o żywych trupach w karierze zaowocował stworzeniem niezwykle sympatycznego i lubianego przez wszystkich truposza o imieniu Bub. Ten oddany zombiak dał się poznać głównie ze względu na swoje ciepłe uczucia, które darzył wobec swojego stwórcy – Logana. Nie znam nikogo kto nie kibicowałby mu podczas wypełniania swojej zemsty.

Recenzja [KLIK]

MIEJSCE 2
R (WIECZNIE ŻYWY)

Miłość i odór rozkładających się zwłok niekoniecznie idą ze sobą w parze, jednak film „Wiecznie Żywy” oraz zombie o imieniu R pokazują, że jest to możliwe. Romantyczna komedia, w której ujrzymy prawdziwe oddanie wybrance swojego martwego serca wzruszy niejednego widza i pozostawi poczucie dużej sympatii wobec głównego bohatera. Warto też wspomnieć, że dalsze losy tego uroczego truposza można jak do tej pory ujrzeć jedynie w książce „Płonący Świat”, którą zdecydowanie polecam.

Recenzja [KLIK]

MIEJSCE 1
FIDO (FIDO)

Oddany, kochający i mogący służyć przykładem w kwestii wielu ludzkich cech. Tak moi drodzy, właśnie widzicie Fido, najbardziej sympatycznego z pośród wszystkich zombie, jakie kiedykolwiek stąpały po świecie. Pomimo wielu spotkanych nieprzyjemności nie odwrócił się wobec człowieka nawet wtedy, gdy ten nie był dla niego dobry. Co więcej przyjaźń jaka łączy go z Timmy’m jest godna podziwu zwłaszcza, że podobno żywe trupy nie potrafią zapanować nad swoim instynktem zabójcy, a jednak 😉

Recenzja [KLIK]

Jak więc sami widzicie zombie też potrafią oczarować swoją sympatycznością i martwym wdziękiem. Rzadko kiedy mamy okazję spotkać dobrego żywego trupa, dlatego doceniajmy tych, którzy starają się o dobre imię dla swojej martwej nacji. Jeżeli i wy spotkaliście w swoim życiu pozytywnie nastawione zombie, pochwalcie się tym w komentarzu!

Sprawdź także:

#12 TOP5 Najfajniejszych Bohaterów z Filmów o Zombie!

#11 TOP5 Najfajniejszych Bohaterów z Seriali o Zombie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark