Koniec komiksowej serii The Walking Dead?

Od niemal 15 lat na rynku ukazują się zeszyty, w których Robert Kirkman opisuje losy Ricka i reszty bohaterów w świecie opanowanym przez zombie. Nikt do tej pory nie wiedział, kiedy seria ta skończy swój (martwy) żywot, jednak teraz informację o tym podał sam twórca uniwersum.

Będę tęsknić za tą historią tak samo jak Ty (czytelniku), jak nie bardziej. Łamię mi się serce na wieść o tym, że muszę to zakończyć.

Tak właśnie Robert Kirkman komentuje informację o zakończeniu komiksowej serii „The Walking Dead”. Świat pokochał to uniwersum i bohaterów, których losy mogliśmy śledzić od 2004 roku.

To właśnie komiks posłużył twórcom serialu na stworzenie niepowtarzalnej historii, która opanowała serca widzów na całym świecie.

Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. Mam nadzieję, drogi czytelniku, że wiesz jak bardzo doceniam dar, który mi ofiarowałeś. Opowiedziałem dokładnie taką historię, jaką chciałem opowiedzieć i zakończyć to wszystko na własnych warunkach, bez żadnej ingerencji z niczyjej strony. To bardzo niespotykana rzecz, która nie mogłaby istnieć bez tak niesamowitego wsparcia od czytelników. Dziękuje Tobie bardzo mocno.

Zwieńczeniem całej historii ma być zeszyt #193. Jego premiera ma nastąpić 03.07.2019 roku.

Już w pierwszym tomie swojego komiksu Kirkman pisał o tym, że historia Ricka Grimesa będzie długą i niepowtarzalną przygodą.

W „The Walking Dead” zostaniemy z bohaterem, w tym przypadku z Rickiem Grimesem, tak długo, jak to będzie możliwe. Życzyłbym sobie, by ten komiks był kroniką życia Ricka. NIGDY nie będziemy się zastanawiać, co POTEM przydarzy się Rickowi, gdyż to zobaczymy. „The Walking Dead” będzie niekończącym się filmem o zombie.

Cóż… a przynajmniej bardzo długim.

Twórca komiksu miał rację… była to bardzo długa i intensywna podróż, pełna zombie i prawdziwej ludzkiej natury.

 

Będziecie tęsknić za komiksem?

 

źródło: https://www.newsarama.com/45841-the-walking-dead-193-spoilers.html

 

Sprawdź także:

Dlaczego oglądam The Walking Dead?

The Walking Dead (Sezon 1)

#7 TOP5 Najlepszych Seriali o Zombie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark