Walentynkowa ucieczka przed zombie dla każdego!

Zombie apokalipsa głównie kojarzy się z ciągłą walką z zagrożeniem ze strony żywych trupów (i nie tylko!), jednak często jedynym wyjściem okazuje się ucieczka. Wyobraźcie sobie trasę, którą musicie pokonać, by uciec od zagrożenia, jednak żaden jej odcinek nie jest bezpieczny, bo w każdym momencie mogą dopaść Was zombie. Teraz macie okazję to przeżyć na własnej skórze dzięki walentynkowej edycji wydarzenia Bieg Zombi – Krwawe Walentynki 2!

Ostatnio niezwykle popularne stało się spędzanie aktywnie czasu co bez wątpienia jest czymś pozytywnym. Różnego rodzaju zawody, maratony i wydarzenia nawołującego do aktywności fizycznej uczestników. Z reguły takie imprezy nie mają określonej tematyki, jednak istnieją ludzie kreatywni, którzy potrafią połączyć aktywnie spędzony czas z konkretnym zagadnieniem popkulturowym. I tutaj pojawia się Run or Death – połączenie zawodów biegania i krwiożerczych zombie!

Kolejna, bo już szósta edycja wydarzenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Każdy kolejny event spod znaku Biegu Zombi to gwarancja udanej zabawy i niemałego wysiłku fizycznego. Każda edycja posiada zupełnie nową trasę a tym razem (po wakacyjnej edycji w Gdańsku) bieg wraca do Warszawy. Czego możemy oczekiwać po nowej trasie? Oto i ona:

Dokładnie w sobotę (16.02) o godzinie 11 zacznie się impreza, w której każdy z uczestników może wybrać pomiędzy dołączeniem do legionu ludzi lub hord żywych trupów. Opis pakietów znajdziecie tutaj ale niezależnie od tego, jaki wybierzecie, niezapomniane wrażenia zostaną do końca!

Serdecznie zapraszam do oficjalnego wydarzenia na FB tutaj, oraz na oficjalną stronę biegu RUN OR DEATH po zaczerpnięcie więcej informacji dotyczących wydarzenia.

Sprawdź także:

Dlaczego oglądam The Walking Dead?

Relacja z Wrocławskich Dni Fantastyki (2018)

Relacja z drugiej edycji konwentu Cytadela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark